نا امیدی نسبت به رحمت و بخشش خدای منان

داستان نا امیدی گران ترین ابزار شیطان

داستان زیبای نا امیدی نسبت به خدای منان : نقل میکنند روزی شیطان در تمام جا گفته است که میخواهد دست از کار خود بکشد و وسایلش و ابزارآلات فریب را ..

نا امیدی از رحمت و مغفرت خدا

شمال گردی – داستان زیبای نا امیدی نسبت به خدای منان : نقل میکنند روزی شیطان در تمام جا گفته است که میخواهد دست از کار خود بکشد و وسایلش و ابزارآلات فریب را به حراج یگذارد, آنروز فرا رسید و ابلیس تمام ابزار آلاتش را برای فروش به نمایش عموم گذاشت.

خودپرستی , شهوت , نفرت , خشم , آز , حسادت , قدرت طلبی , شیطان ابلیس , نا امیدی , ناامیدی , نا امیدی نسبت به خدا , ناامیدی نسبت به رحمت خدا , بخشش خدا , داستان دینی , داستان های زیبا , داستان آموزنده , داستان های آموزنده

این وسایل شامل خودپرستی , شهوت , نفرت , خشم , آز , حسادت , قدرت‌طلبی و دیگر شرارت‌ها بود.

ولی در میان آنها یکی که بسیار کهنه و مستعمل به نظر می‌رسید, بهای گرانی داشت و شیطان حاضر نبود آن را ارزان بفروشد, کسی از او پرسید :  این وسیله چیست ؟

شیطان پاسخ داد : این نا امیدی  از توانایی‌های خود و رحمت خدا است.

آن مرد با حیرت گفت : چرا این قدر گران است؟

شیطان با همان لبخند مرموزش پاسخ داد : چون این ابزار موثرترین وسیله من است, هرگاه سایر ابزارم بی اثر می‌شوند, فقط با این وسیله می‌توانم در قلب انسان‌ها رخنه کنم و کاری را به انجام برسانم,

اگر فقط موفق شوم کسی را به احساس نا امیدی دلسردی و اندوه وا دارم, می‌توانم با او هر آنچه می‌خواهم بکنم, من این وسیله را در مورد تمامی انسان ها به کار برده‌ام, به همین دلیل این قدرکهنه است !

شمال گردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *