تجاوز به زن جلوی نوزاد ۷ ماهه اش توسط کارگر افغانی !

خبرها حاکی از آن است کارگر افغانی که متاسفانه به زن جوان ایرانی جلوی نوزاد ۷ ماهه اش در سال ۹۳ تجاوز کرده برای صدور حکم و رای نهایی منتظر دادگاه است.

تجاوز تجاوز به زن تجاوز به دختر تجاوز کارگر افغانی تجاوز افغانی به دختر تجاوز افغانی به زن

جزییات تجاوز به زن توسط کارگر افغانی

اخبار داغ : خبرها حاکی از آن است کارگر افغانی که متاسفانه به زن جوان ایرانی جلوی نوزاد ۷ ماهه اش در سال ۹۳ تجاوز کرده برای صدور حکم و رای نهایی منتظر دادگاه است.

تجاوز , تجاوز به دختر , تجاوز به زن , تجاوز مرد افغان , تجاوز کارگر افغان

بر اساس این گزارش;  رسیدگی به این پرونده دی ماه سال ۹۳ همزمان با شکایت مرد جوان در پلیس آگاهی ورامین آغاز شد. مرد جوان به نام مراد در شکایتش به ماموران پلیس گفت: در یکی از ویلاهای ورامین سرایدار هستم و صبح ها برای کار به باغ می روم.عصر دیروز وقتی به خانه آمدم متوجه کبودی صورت همسرم شدم، از سهیلا علت موضوع را جویا شدم که او ادعا کرد یک کارگر افغان پس ازضرب و شتم او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

در ادامه زن جوان با تایید حرف های همسرش گفت: مشغول کار در اتاقک سرایداری بودم که پسر جوان از روی دیوار به داخل ویلا پرید و پس از کتک زدنم در حالی که التماس می کردم جلوی نوزاد ۷ ماهه ام کاری با من نداشته باشد،مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

پس از این شکایت ماموران توانستند پسر افغان را که سرایدار یک باغ در همان حوالی بود شناسایی و دستگیر کنند. در تحقیقات اولیه کارگر افغان به جرمش اعتراف کرد.

صبح امروز جلسه محاکمه عامل اذیت و آزار زن سرایدار در شعبه هشتم دادگاه کیفری به ریاست قاضی حسین اصغرزاده برگزار شد.

متهم در جلسه دادگاه تمامی اتهاماتش را انکار کرد و گفت: من زن سرایدار را مورد آزار و اذیت قرار نداده ام.در ادامه پس از دفاعیات متهم و وکیل مدافعش, قضات دادگاه برای صدور رای وارد شور شدند.

پ ن : متاسفانه خبرهایی با جرم های اینچننی از مردم مهاجر افغان در رسانه ها کم نیستند, البته نباید آن دسته از افغانی های باشرافت و مومن را با این اوباش های از خدا بی خبر حیوان صفت افغانی مقایسه کرد, اما امیدواریم دولتمردان چاره ای برای خارج کردن افغان های بدون مجوز از کشور بی اندیشند.

مجله شمالگردی

1+

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *