نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال معمای شاه دار فانی را وداع گفت !

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال تلویزیونی معمای شاه به دلیل عدم هوشیاری به کما رفته و دار فانی را وداع گفت.

نیلوفر خرم نیک فوت نیلوفر خرم نیک فوت بازیگر جوان اخبار داغ خبر داغ

فوت نیلوفر خرم نیک

اخبار سینما : نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال تلویزیونی معمای شاه به دلیل عدم هوشیاری به کما رفته و دار فانی را وداع گفت.

نیلوفر خرم نیک , فوت نیلوفر خرم نیک , علت فوت نیلوفر خرم نیک , درگذشت نیلوفر خرم نیک

بر اساس این گزارش; محمدرضا ورزی کارگردان سریال تلویزیونی معمای شاه ضمن تایید خبر فوت این بازیگر گفت: متاسفانه با خبر شدیم که نیلوفر خرم نیک به کما رفته و درگذشت.

آرزو دهقانی با توضیح درباره اخبار منتشر شده مربوط به فوت نیلوفر خرم‌ نیک (بازیگر تلویزیون) گفت: پس از بررسی‌های کارشناسی اولیه به عمل آمده مشخص شد بیمار در عصر روز نهم شهریور با سطح هوشیاری ۳ از ۱۵ و کبودی شدید و تنفس‌های منقطع به اورژانس یکی از بیمارستان‌های خصوصی تهران منتقل شده و توسط متخصص، عملیات احیای قلبی و ریوی بر روی وی انجام می‌شود و به دلیل وخامت حال عمومی به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان منتقل می‌شود.

دلیل و علت فوت :

وی افزود:بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نیز دو بار دچار ایست قلبی– تنفسی شده که در هر دو بار عملیات احیای قلبی تنفسی با موفقیت انجام شده‌است، اما در سحرگاه روز بعد به دنبال سومین ایست قلبی- ریوی و شدت آسیب‌های مغزی ناشی از وضعیت تنفسی قبل از ورود به اورژانس، متأسفانه علی‌رغم تلاش‌های پزشکان و متخصصان، بیمار فوت می‌کند.

به گفته وی، هیچ عمل جراحی بر روی بیمار انجام نشده و تمامی اقدامات درمانی توسط متخصصین در اسرع وقت انجام شده است. در حال حاضر نیز جسد متوفی جهت اتوپسی و تعیین دقیق علت فوت به پزشکی قانونی منتقل شده است.

خانم نیلوفر خرم نیک در سریال تلویزیونی معمای شاه نقش لیلی امیر ارجمند را بازی می کرد که در عین ناباوری و بدون بیماری قبلی دچار عارضه شده و درگذشته است.

مجله شمالگردی

0