وام معتادان بهبود یافته بعد از یک سال با سود 4 درصد اعطا می شود !

رئیس شورای همانگی مبارزه با مواد مخدر بناب از اعطای وام معتادان بهبود یافته با سود 4درصد خبر داد.

وام دریافت وام وام معتادان ترک اعتیاد وام اشتغال وام استغال معتادان بهبود یافته

جزییات اعطا وام معتادان بهبود یافته

اخبار بانکی : رئیس شورای همانگی مبارزه با مواد مخدر بناب از اعطای وام معتادان بهبود یافته با سود 4درصد خبر داد.

وام اعتیاد , وام اشتغال , وام , ترک اعتیاد

بر اساس این گزارش; ولی‌الله فرج‌اللهی عصر دیروز در پنجمین جلسه کمیسیون شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بناب اظهار داشت : براساس ارزیابی‌های به‌عمل آمده از سوی وزارت کشور استان آذربایجان‌شرقی رتبه نخست برگزاری کمی و کیفی جلسات و پیگیری مصوبات شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر را در سطح کشور به خود اختصاص داده و توانسته است ۹۲ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز را کسب کند.

وی با انتقاد از عدم تعریف کامل از معتاد در کشور از سوی مسئولان گفت: امروز بعد از گذشت ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز مشخص نشده که معتاد بیمار است یا مجرم؟!

فرج‌اللهی افزود: تا زمانی که تعریف دقیقی از معتاد ارائه نمی‌شود، قطعاً تصمیم‌گیری و برخورد با بحث اعتیاد نیز مشکل خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان بناب با تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های فرماندهی و پرسنل نیروی انتظامی برای کشف مواد مخدر و برخورد با قاچاقچیان از همکاری‌های شایسته مسئولان سپاه و اداره اطلاعات شهرستان بناب نیز برای مبارزه با این بلای خانمان‌سوز تقدیر و تشکر کرد و گفت : در سایه زحمات شبانه‌روزی این عزیزان امروز معتاد متجاهر در سطح استان آذربایجان‌شرقی و شهرستان بناب نداریم.

فرج‌اللهی سپس با تأکید بر اینکه اولویت اول نگهداری معتادان در کمپ ترک اعتیاد با معتادان این شهرستان است؛ تصریح کرد: معتادانی که اقدام به ترک اعتیاد کرده و یک سال از زمان ترک اعتیادشان گذشته باشد, از تسهیلات ۴ درصدی دولت بهره‌مند می‌شوند؛ با دریافت این تسهیلات می‌توانند نسبت به ایجاد شغل برای خود اقدام کنند.

وی در پایان تاکید داشت عزیزان بهبود یافته باید حمایت بشوند و دولت از معتادان بهبود یافته حمایت می کند.

مجله شمالگردی

1+