شناسایی مزارع کشت مواد مخدر در رودسر !

متاسفانه خبرها حاکی از آن است که مزارع کشت مواد مخدر در شهرستان رودسر توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر شناسایی شده است.

مزارع کشت مواد مخدر گیلان

اخبار گیلان : متاسفانه خبرها حاکی از آن است که مزارع کشت مواد مخدر در شهرستان رودسر توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر شناسایی شده است.

مزارع کشت مواد مخدر , مواد مخدر , اخبار گیلان , گیلان , اخبار داغ

بر اساس این گزارش; فرماندار رودسر در جلسه فرعی مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا گفت : با توجه به شناسایی و خبرهای اخیر باید تمامی مزارع کشت مواد مخدر از قبیل شاهدانه و خشخاش در شهرستان شناسایی و فورا امحاء شود.

(وی از ارسال نامه از سوی استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در خصوص شناسایی و امحای مزارع کشت گیاهان مخدر خبرداد )

امیر جانبازی رودسری افزود : در خصوص قاچاق کالا باید کنترل و رصد دقیق تری در محورهای چابکسر به رامسر صورت گیرد و دستگاه های ذیربط باید تمام سعی خود را در جهت مقابله با پدیده قاچاق کالا به کار بگیرند و پیگیر امور باشند.

وی با بیان اینکه اداره بهزیستی باید سعی نماید تا هیچ کمپ ترک اعتیادی تعطیل نشود گفت : اساسا فلسفه وجودی اداره ای مثل بهزیستی این است که مشکلات کمپ ها را رفع نماید و مانع تعطیل شدن آنها گردد .

فرماندار رودسر خاطر نشان کرد : بسیاری از جوانان ما در امر ورزش فعالیت می کنند و باید سرکشی های مداوم در مجموعه های ورزشی وجود داشته باشد تا جوانان ما در این مسیر دچار آسیب نشوند .

در پایان رئیس بهزیستی شهرستان با توجه به وجود 4 کمپ درمان سوء مصرف مواد مخدر زیر نظر این اداره گفت برنامه هایی برای آموزش و پیشگیری جوانان داریم که اجرا خوالهد شد.

مجله شمالگردی

0