مدافع حرم ابوحر دستگیر شد به همراه یارانش !

خبرها حاکی از آن که که مدافع حرم ابوحر به همراه یارانش در مشهد به دستور قاضی حیدری سرپرست مجتمع قضایی انقلاب اسلامی این استان دستگیر شدند.

جزییات دستگیری مدافع حرم ابوحر

اخبار داغ : خبرها حاکی از آن که که مدافع حرم ابوحر به همراه یارانش در مشهد به دستور قاضی حیدری سرپرست مجتمع قضایی انقلاب اسلامی این استان دستگیر شدند.

ابوحر , دستگیری ابوحر , ابوحر در مشهد , مدافع حرم , دستگیری مدافع حرم

بر اساس این گزارش ابوحر که مدهاست خود را رزمنده مدافع حرم معرفی و عکس هایی از خود در کنار رمنده سرشناس عراقی ابوعزرائیل در فضای مجازی منتشر می کند به دستور سرپرست مجتمع قضایی انقلاب اسلامی دستگیر شد.

قاضی حیدری اظهار داشت: فردی معروف به ابوحر که ادعای حضور و نبرد به‌عنوان مدافع حرم را داشت، به همراه ۳ فرد دیگر در مشهد دستگیر شدند.

abohor , ax abohor , abo ezrail , ax abo ezrail

سرپرست مجتمع قضایی انقلاب اسلامی مشهد خاطرنشان کرد: جرم این افراد این بوده که سعی در جلب توجه جوانان داشتند و در این راستا قصه‌هایی دروغین نیز از حضور خود در جبهه نبرد تعریف می‌کردند.

وی بیان کرد: این افراد همچنین لباس‌هایی شبیه مدافعان حرم می‌پوشیدند و تلاش داشتند احساسات و عواطف جوانان را با خاطره‌گویی‌های خود تحریک کنند.

البته گفتنی است که تصاویر و ویدیوهای زیادی در اینترنت از ابوحر وجود دارد که بودن وی را در عراق تایید می کند اما داستان اصلی انتشار این کلیپ ها و تصاویر و بخصوص اینکه آیا وی مستقیم در نبرد نیز حضور دارد در ابهام قرار دارد.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *