470 میلیارد تومان تسهیلات برای واحد های صنعتی گیلان اختصاص داده شد !

استاندار گیلان , محمد علی نجفی با بیان اینکه وظیفه مسئولان حمایت از سرمایه گذاران است اظهار داشت; 470 میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای صنعتی استان اختصاص داده شده است.

تسهیلات برای واحدهای صنعتی

اخبار بانکی : استاندار گیلان , محمد علی نجفی با بیان اینکه وظیفه مسئولان حمایت از سرمایه گذاران است اظهار داشت; 470 میلیارد تومان تسهیلان برای واحدهای صنعتی استان اختصاص داده شده است.

وام , دریافت وام , وام کسب و کار , تسهیلات برای واحدهای صنعتی , وام صنعتی , وام تولیدی

بر اساس این گزارش; استاندار گیلان صبح امروز(27تیر) در حاشیه افتتاح طرح صنعتی آرشام پویش پلیمر در این شهرستان با بیان اینکه حمایت از سرمایه‌گذاران وظیفه مسئولان است، اظهار کرد: در سال 94، 700 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری صنعتی در این استان انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه همزمان با هفته دولت تعدادی از شهرستان‌ های گیلان در راستای گازرسانی به عنوان شهر سبز معرفی می‌شوند، افزود: طبق پیش‌بینی‌های انجام شده در نیمه سال 96، استان گیلان به عنوان استان سبز معرفی خواهد شد.

استاندار گیلان با اشاره به احداث 11 سد لاستیکی در این استان، گفت: تا کنون 2 سد لاستیکی احداث، 2 سد لاستیکی در حال اجرا و 7 سد دیگر در دست اقدام است.

نجفی با بیان اینکه عملیات اجرایی سد پلرود در گیلان در حال انجام است، تصریح کرد: باید از باران که رحمت الهی است نهایت بهره را ببریم.

وی با اشاره به اجرایی کردن سد شفارود، خاطرنشان کرد: محیط زیست و منابع طبیعی گیلان در راستای ساخت سد شفارود همکاری لازم را دارند.

استاندار گیلان با بیان اینکه احداث سدهای پایین دستی از سیاست‌های دولت است، اظهار کرد: آب شرب تعدادی از شهرستان‌های گیلان از طریق سد سفید رود تامین می‌شود.

نجفی در پایان افزود: امسال در گیلان بالغ بر 470 میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای صنعتی کوچک و متوسط اختصاص داده شده است.

در ادامه علی منتظری، مدیر کل سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه طرح صنعتی آرشام پویش پلیمر دارای 3 هزار متر مربع زیربنا است، گفت: برای مجتمع فوق بالغ بر 14 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی سرمایه‌گذاری انجام شده است.

وی در پایان گفت خوشبختانه این مجتمع که به عنوان اولین کارخانه تولید مواد اولیه صنعت کابل سازی و لوله سازی بر مبنای دانش بومی است توانسته برای 100 نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد کند.

مجله شمالگردی

0