زمین خواری در نوشهر به ارزش 5 میلیارد تومان !

سردار سید محمود میرفیضی در گزارشی از دستگیری فردی به جرم زمین خواری در نوشهر به ارزش 5 میلیارد تومان خبر داد.

جزییات زمین خواری در نوشهر

اخبار مازندران : سردار سید محمود میرفیضی در گزارشی از دستگیری فردی به جرم زمین خواری در نوشهر به ارزش 5 میلیارد تومان خبر داد.

زمین خواری , زمین خواری در نوشهر , اخبار مازندران , اخبار نوشهر

بر اساس این گزارش; فرمانده انتظامي استان مازندران گفت: در پي کسب خبري مبني بر تصرف اراضي ملي از سوي فردي به نام “حبيب – ح” در يکي از روستاهاي حومه شهرستان نوشهر، موضوع به طور ويژه در دستور کار پليس آگاهي استان و فرماندهي انتظامي شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامي استان مازندران افزود: ماموران آگاهي در بررسي هاي انجام شده دريافت اين متهم در يکي از روستاهاي حومه شهرستان نوشهر اقدام به تصرف بيش از پنج هزار متر مربع از اراضي ملي به ارزش 50 ميليارد ريال کرده است.

سردار ميرفيضي با اشاره به شناسايي و دستگيري اين متهم،تصريح کرد: با همکاري عوامل يگان حفاظت منابع طبيعي شهرستان نوشهر و عوامل انتظامي شهرستان، اراضي تصرفي آزاد و به اراضي ملي برگردانده شد.

وي از عزم جدي پليس براي برخورد با پديده زمين خواري در سطح استان خبر داد و افزود:حفظ بيت المال ، اراضي ملي و منابع طبيعي از دست متجاوزان به اراضي ملي و سودجويان همواره در دستور کار پليس قرار دارد.

ایشان از عزم قاطع نیروی انتظامی و اطلاعات برای دستگیری مجرمان زمین خواری استان خبر دادند و گفتند حفظ بیت المال از وظایف دینی و ملی ماست.

مجله شمالگردی

0