جسد دختر و پسر تهرانی در لاهیجان از آب گرفته شد !

متاسفانه جسد دختر و پسر جوان تهرانی در لاهیجان بدلیل عدم آشنایی با شنا و غرق شدگی از آب در آورده شدند.

جسد دختر و پسر تهرانی در رودیه لاهیجان

اخبار گیلان : متاسفانه جسد دختر و پسر جوان تهرانی در لاهیجان بدلیل عدم آشنایی با شنا و غرق شدگی از آب در آورده شدند.

اخبار حوادث , اخبار داغ , خبر داغ , جسد دختر , دجسد دختر و پسر , قتل دختر

بر اساس این گزارش; سرهنگ محمود قاسمی گفت: دیروز یک مرد و زن جوان در ساحل امیرآباد لاهیجان و خارج از طرح سالم‌ سازی دریا به‌دلیل عدم آشنایی با فنون شنا و عدم توجه به تابلوهای اخطار نصب شده در ساحل این منطقه با ورود به دریا دچار سانحه شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان افزود: شامگاه روز گذشته و پس از ساعت‌ها تلاش نیروهای بومی، صیادان، نیروهای نجات غریق و هلال احمر توانستیم جنازه دختر جوان را از آب دریا بیرون بکشیم و جنازه دیگر غریق این حادثه دلخراش امروز صبح از آب بیرون کشیده شد.

بخشدار رودبنه شهرستان لاهیجان نیز درباره چگونگی وقوع این حادثه گفت: ساعت 16 عصر روز گذشته یک خانم 22 ساله به‌ نام (ش-ر) اهل لاهیجان و یک مرد 25 ساله به‌ نام (م-و) اهل تهران به‌علت شنا در منطقه ممنوعه دچار حادثه شدند.

رضا مهدوی افزود: شب گذشته پس از تلاش‌های انجام شده، خانم غرق شده از آب بیرون کشیده اما با بررسی‌های پزشکی و قانونی فاقد هرگونه علائم حیاتی تشخیص داده شد لذا جنازه وی تحویل پزشکی قانونی لاهیجان شد.

وی با بیان اینکه شنا در منطقه خطرآفرین و مکانی که فاقد طرح سالم‌سازی دریا بود باعث این حادثه دلخراش شد افزود: این منطقه به‌دلیل ممنوع بودن شنا با تابلوهای اخطار مشخص و تفکیک شده است.

مهدوی افزود: تدابیر لازم جهت کاوش و یافتن جنازه غریق دیگر این حادثه تا صبح امروز ادامه داشت که سرانجام با حضور غواص از بندرانزلی و تیم غریق نجات منطقه، جنازه مرد جوان نیز از آب گرفته شد.

روستای امیرآباد جزء دهستان شیرجوپشت بخش رودبنه شهرستان لاهیجان است که در فاصله 30 کیلومتری مرکز شهر لاهیجان قرار دارد.

سال گذشته نیز شنا در همین منطقه جان یک دختر نوجوان 14 ساله و یک پسر 22 ساله را گرفت.

متاسفانه بدلیل بی توجهی به تابلوهای خطر نصب شده و شنا در مناطق غیر قابل پوشش از اول خردادماه تا به امروز 9 نفر ( 3 نفر بندرانزلی , 2 نفر لاهیجان و 2 نفر در رودسر ) جان باختند.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *