مینی بوس سربازان نیروی دریایی در نوشهر واژگون شد !

متاسفانه سیدمحمود میرفیضی با اعلام خبر تصادف و واژگونی ون سربازان نیروی دریایی در نوشهر گفت; یکی از سربازان کشته و حال دو تن نیز مناسب نیست.

تصادف سربازان نیروی دریایی در نوشهر

اخبار مازندران : متاسفانه سیدمحمود میرفیضی با اعلام خبر تصادف و واژگونی ون سربازان نیروی دریایی در نوشهر گفت; یکی از سربازان کشته و حال دو تن نیز مناسب نیست.

اخبار مازندران , نوشهر , اخبار نوشهر , مازندران

بر اساس این گزارش; براثر انحراف و واژگونی یک دستگاه مینی بوس ون حامل سربازان نیروی دریایی ارتش در محور نوشهر  رویان در منطقه سی سنگان تعدادی از سربازان کشته و زخمی شدند.

به گفته افراد حاضر در بیمارستان، این حادثه یک کشته و سه زخمی داشت و حال یکی از مصدومان وخیم گزارش شده است.

سخنگوی اورژانس مازندران گفت:جزییات این حادثه دقایقی دیگر اطلاع رسانی می شود.

سرتیپ دوم پاسدار سید محمود میرفیضی دقایقی پیش با ابراز تاسف از وقوع سانحه تصادف برای سربازان نوشهری، اظهار داشت:براساس بررسی های اولیه کارشناسان، راننده ون سرعت بالایی داشته و به دلیل لغزنده بودن نتوانست جاده را کنترل کند.

وی افزود:این حادثه که عصر دیروز در محور رویان به نوشهر رخ داد، سبب فوت یک نفر از سربازان و مصدومیت سه نفر دیگر شده که حال یکی دیگر از سربازان وخیم گزارش شده است.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به ادامه انجام فعالیت پلیسی در محل سانحه از سوی ماموران راهنمایی و رانندگی، از رانندگان خواست تا با سرعت مطمئه و استاندارد رانندگی کنند.

میرفیضی با بیان اینکه جسد یکی از سربازان تحویل پزشکی قانونی شده است، افزود: هنوز جزییات بیشتری از این سانحه اطلاع رسانی نشده است.

وی با اعلام اینکه سربازان مینی بوس ون از پادگان نیروی دریایی ارتش به سمت آمل در حرکت بوده که در جاده سی سنگان نوشهر مورد حادثه قرارگرفتند، گفت:رانندگان طی امروز و روزهای آینده به دلیل لغزنده و مه آلود بودن جاده های استان، با سرعت ادامه مسیر ندهند.

به محض اطلاع از اوضای سربازی که حالش وخیم گزارش شده در مجله منتشر خواهیم کرد.

مجله شمالگردی

 

0