سی و دومین شهید مدافع حرم مازندرانی محمد امین کریمیان

حسینعلی رضایی , معاون روابط عمومی سپاه کربلا خبر شهادت 32 شهید مدافع حرم مازندرانی محمد امین کریمیان را تایید کرد.

شهید مدافع حرم محمد امین کریمیان

اخبار مازندران : حسینعلی رضایی , معاون روابط عمومی سپاه کربلا خبر شهادت 32 شهید مدافع حرم مازندرانی محمد امین کریمیان را تایید کرد.

محمد امین کریمیان , مدافع حرم محمد امین کریمیان , شهید مدافع حرم محمد امین کریمیان

بر اساس این گزارش; روابط عمومی سپاه کربلا حسینعلی رضایی درباره خبر شهادت محمدامین کریمیان بهنمیری عنوان کرد: محمد امین کریمیان بهنمیری از نیروهای بسیجی و روحانی بهنمیر بود که 26خردادماه در منطقه عملیاتی جنوب حلب به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

رضایی، شهید کریمیان را سی و دومین شهید مدافع حرم از استان مازندران اعلام و عنوان کرد: این شهید به عنوان داوطلب روحانی با طی دوره های ویژه نظامی به منطقه نبرد حق علیه باطل اعزام شد.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا در ادامه به نحوه شهادت شهید کریمیان اشاره و افزود: شهید کریمیان بعد از مجاهدت های فراوان در مقابله با تکفیری ها با اصابت خمپاره شهید شد.

رضایی بیان کرد: نیروهای مستشاری ایران تمام تلاش خود را برای بازگرداندن پیکر مطهر این شهید بزرگوار انجام خواهند داد اما تاکنون بخاطر شرایط حساس و نامساعد منطقه بازگشت پیکر مطهر به وطن مقدور نیست.

محمد امین کریمیان در سال 1373 در بهنمیر متولد شد, وی از 3 سالگی تلاوت و حفظ قرآن را آغاز کرد و به گفته ی پدرش با آنکه درسش خوب بود و اسرار ما بر این بود که او وارد دانشگاه بشود خودش به علوم حوزوی علاقه زیادی داشت, البته به زبان انگلیسی تسلط کامل داشت و لیسانس فلسفه را هم دریافت کرده بود.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *