ثبت نام وام دانشجویی 95 از اول تیرماه به مدت دوماه آغاز شده است.

یزدان مهر در خبری اعلام کرد ثبت نام وام دانشجویی نیمه اول سال تحصیلی 95-96 از اول تیر تا دوماه بعد قابل ثبت می باشد.

ثبت نام وام دانشجویی

اخبار دانشجویی : یزدان مهر در خبری اعلام کرد ثبت نام وام دانشجویی نیمه اول سال تحصیلی 95-96 از اول تیر تا دوماه بعد قابل ثبت می باشد.

ثبت نام وام دانشجویی

بر اساس این گزارش; رئیس صندوق رفاه دانشجویان با بیان اینکه ثبت‌نام برای وام‌های دانشجویی امسال برای نخستین‌بار دو مرحله‌ای است، توضیح داد: متقاضیان وام‌های دانشجویی اعم از وام تحصیلی، ودیعه مسکن، وام ضروری و… برای دانشجویان روزانه و وام شهریه برای دانشجویان شهریه پرداز باید از اول تیرماه تا پایان مردادماه با مراجعه به سامانه مذکور نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند، در واقع ثبت‌نام مقدماتی توسط دانشجویان متقاضی وام صورت می‌گیرد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان تصریح کرد: صندوق رفاه دانشجویان در این بخشنامه به دانشگاه ها اعلام کرد: به منظور جمع آوری اطلاعات متقاضیان وام و تسهیل در ارایه خدمات دانشجویی در سامانه صندوق رفاه دانشجویان، امکان ثبت تقاضای وام های دانشجویی در سیستم اتوماسیون فاز ۲ برقرار شده است.

یزدان مهر افزود: پس از پایان ثبت‌نام مقدماتی آمار متقاضیان در شهریورماه مورد بررسی قرار می‌گیرد و پالایش اطلاعات تا اواسط مهرماه ادامه خواهد یافت. سرانجام دانشگاه‌ها با توجه به میزان بودجه‌ای که صندوق رفاه دانشجویان در اختیار آنها قرار می‌دهد، دانشجویان واجدشرایط و افرادی که برای دریافت وام در اولویت هستند را برای دریافت وام به صندوق رفاه معرفی می‌کنند.

وی در پایان گفت مبالغ وام ها هنوز مشخص نشده است و در حال بررسی هیات امناء می باشد.

مجله شمالگردی

0