بخور پوست و پیشگیری از چین و چروک

پیش گیری از بروز چین و چروک صورت با بخور پوست

جلوگیری از چین و چروک صورت با بخور پوست : عرفانی متخصص پوست اظهار داشت : بخور پوست به تغییرات موقت در وضعیت ظاهر پوست و شفاف کردن آن کمک می‌کند و ..

بخور پوست موجب جلوگیری از چین و چروک صورت میشود

شمال گردی – بخور پوست موجب جلوگیری از چین و چروک پوست : عرفانی متخصص پوست اظهار داشت : بخور پوست به تغییرات موقت در وضعیت ظاهر پوست و شفاف کردن آن کمک می‌کند و بیشتر به افرادی که پوست خشکی دارند توصیه می شود. با بیان اینکه یکی از راه های پاک کردن پوست , بخور دادن آن است, اظهار کرد : به وسیله بخور پوست منافذ پوست باز شده و آماده تغذیه از انواع ماسک ها می‌شود.

بخور پوست , چگونگی بخور پوست , پوست زیبا , منافذ پوست , باز شدن منافذ پوست , چین و چروک , جلوگیری از چین و چروک , چین و چروک صورت , خشکی پوست , رطوبت پوست , پاک سازی پوست , شاداب شدن پوست , جوش , آکنه , شفاف شدن پوست ,

وی با بیان اینکه بخور پوست برای پوست مفید است، افزود : باز شدن منافذ پوست , نفوذ و جذب بهتر کرم ها و رطوبت رسان‌ها و هم‌چنین تسریع جریان خون از جمله فواید بخور دادن است.

این متخصص پوست با اشاره به اینکه بخور را می‌توان یک بار در هفته انجام داد و پس از آن از ماسک‌ها استفاده کرد، گفت: در مواقعی که احساس می‌کنیم پوست نیازمند آب رسانی است می‌توان بخور داد.

عرفانی با اشاره به اینکه افرادی که پوست خشک دارند بلافاصله بعد از بخور باید از مرطوب کننده‌ها استفاده کنند، خاطرنشان کرد: در صورت عدم استفاده از مرطوب کننده‌ها پس از بخور، خشکی پوست افزایش می‌یابد.

وی افزود : پس با بخور پوست به دلیل اینکه پوست پاک سازی می‌شود بسیار شاداب به نظر می‌رسد زیرا بخار آب سلول های خشک پوست را آب رسانی می‌کند و پوست به صورت موقت شاداب می‌شود.

این متخصص پوست با اشاره به اینکه رطوبت کم در پوست‌های خشک موجب سریعتر چروک شدن آن می‌شود, اضافه کرد : توصیه می‌شود برای به تعویق انداختن ایجاد چروک های پوستی از روش‌های آب درمانی مانند بخور دادن استفاده شود.

عرفانی خاطرنشان کرد : منافذ پوست افرادی که پوست چرب دارند در اثر آب رسانی بسته می‌شود در نتیجه جوش و ضایعات عفونی با بخور دادن در این افراد تشدید می‌شود.

وی با بیان اینکه حتی افرادی که مداوم با بخار سرکار دارند در معرض جوش و آکنه قرار می‌گیرند, اضافه کرد : برای نمونه در آشپزها به علت اینکه به صورت مداوم در معرض بخار هستند جوش و آکنه بیشتر مشاهده می‌شود، البته به شرطی که پوست این افراد چرب باشد.

این متخصص پوست با اشاره به اینکه بخور دادن به عنوان یک روش درمانی شناخته شده و مطمئن برای پوست به اثبات نرسیده است، تصریح کرد : بخور دادن برای تغییرات موقت در وضعیت ظاهری پوست و شفاف کردن پوست مفید است و بیشتر به افرادی که پوست خشکی دارند توصیه می‌شود.

گرد آوری شمال گردی – ایسنا

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *