زمین خواری در ییلاق شهرستان کردکوی

سرهنگ علی اکبر جاویدان در خبری از کشف و دستگیری عاملین زمین خواری در منطقه ییلاقی شهرستان کردکوی خبر داد.

کشف زمین خواری در کردکوی

اخبار گلستان : سرهنگ علی اکبر جاویدان در خبری از کشف و دستگیری عاملین زمین خواری در منطقه ییلاقی شهرستان کردکوی خبر داد.

زمین خواری , اخبار گلستان , اخبار کردکوی

بر اساس این گزارش جانشين فرماندهی انتظامی استان گلستان اظهار کرد: در پی کسب اخباری مبنی بر تصرف غيرقانونی مساحت قابل توجهی از اراضی ملی در منطقه رادکان از توابع شهرستان کردکوی، پيگيری این موضوع به ماموران پليس آگاهی شهرستان محول شد.

وی ادامه داد: تحقيقات ماموران پرونده حکايت از آن داشت که متهم مساحت بيش از ۵۱ هزار متر مربع از اراضی ملی در يکی از مناطق تفريحی – تاريخی معروف به رادکان را به‌ صورت غيرقانونی به تصرف خود در آورده و اقدام به کشت و زرع و بهره برداری شخصی كرده است.

او خاطرنشان کرد: در این راستا با استفاده از نظر کارشناسان اداره منابع طبیعی و همچنين تطبيق با نقشه هاي مرجع و استفاده از تصاوير هوایی، غيرقانونی و مجرمانه بودن عمل متهم به اثبات رسید.

جاويدان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی، گفت: با تکميل پرونده و هماهنگی با مراجع قضایی و همکاری ماموران اداره منابع طبيعی، ۵۱ هزار و ۲۰۰ متر مربع از اراضی ملی که به ارزش ریالی بيش از سه ميليارد ريال بود، خلع ید شد.

مجله شمالگردی

اخبار گلستان  اخبار کردکوی اخبار شمال

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *