بزرگتر شدن لب ها

بزرگتر شدن لب بصورت طبیعی با توجه به این نکات

بزرگتر شدن لب ها : روش های گوناگونی برای داشتن لب های بزرگتر و حجیم نشان دادن لب ها وجود دارد, از پروتز گرفته تا حجم دهنده های شیمیایی لب , اما ..

حجیم تر و بزرگتر شدن لب

شمال گردی – بزرگتر شدن لب ها : همانطور که میدانید روش های گوناگونی برای داشتن لب های بزرگتر و حجیم نشان دادن لب ها وجود دارد, از پروتز گرفته تا حجم دهنده های شیمیایی لب , اما هرکدام از این روش ها عوارض زیادی در بر دارند که باعث میشود شما از انجام آن صرف نظر کنید. می خواهیم به شما نشان دهیم چگونه با روش های طبیعی مثل استفاده از اسکراب های خانگی و تمرین ماهیچه صورت, لب های بزرگتری داشته باشید.

لب , بزرگترش شدن لب , بزرگ شدن لب , حجیم شدن لب , زیباتر شدن لب , زیبایی لب ها , بزرگتر نشان دادن لب ها , حجیم تر شدن لب ها , پروتز لب , بزرگ تر شدن لب طبیعی , حجیم شدن لب طبیعی , بزرگ شدن طبیعی لب ها

حجیم تر شدن لب ها

۱ : روش اول استفاده از یک مسواک خشک است, به آرامی با مسواک یک سایش مختصر روی لب هایتان انجام دهید, مسواک را به راست و چپ حرکت دهید و به آرامی سلول های مرده روی لب را از بین برده و با افزایش عملکرد گردش خون لب ها را حجیم تر و بافت لب را نرم و لطیف تر کنید, این کار نباید به لب ها آسیب بزند و حتما به آرانی انجام شود,سپس کمی وازلین را با مقداری عسل مخلوط کرده و روی لب ها قرار دهید.

۲ : در این روش بدون پرداخت هزینه زیاد برای خرید اسکراب های شیمیایی میتوانید در خانه اسکراب لب درست کنید.

دارچین :

یکی از اصلی ترین مواد تشکیل دهنده حجم دهنده های طبیعی دارچین است که باعث بهبود عملکرد گردش خون در لب ها شده و به یرخی و بر افروختگی آنها کمک میکند, کافیست یک قطره روغن دارچین را به بالم لب یا برق لب خود اضافه کنید و روی لب ها قرار دهید, ابتدا کمی احساس سوزش خواهید کرد اما این اثر به تدریج از بین رفته و تاثیر آن حجم دار شدن لب های شماست.

نعنا :

اثر نعنا مانند دارچین است با رایحه متفاوت و خنک تر, کافیست دو قطره روغن نعناع را به یک قاشق وازلین اضافه کرده و برای چند دقیقه روی لب ها قرار دهید تا تاثیر آن را مشاهده کنید.باید این کار را بطور منظم و متناوب انجام دهید تا به نتیجه مطلوب برسید.

فلفل هندی :

مراقب این یکی باشید, اصلا زیاده روی نکنید چون منجر به سوختگی بیش از حد و التهاب لب ها خواهد شد, یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل را با ۲۰ قطره روغن بادام شیرین مخلوط کزده و دو روغن فلفل هندی به آن اضافه کنید و روی لب ها قرار دهید, روش دیگر استفاده از محلول روغن فلفل هندی ترکیب شده با کمی آب است که بطور خالص روی لب قرار داده میشود, مقدار خیلی کم از این مخلوط ها میتواند نتیجه مطلوب را برای شما ایجاد کند و نیاز به تدوام و تکرار نیست.

۳) روش های قبل شما را سر در گم کرده یا مواد لازم را در دسترس ندارید؟ با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه با تمرینات مخصوص ماهیچه صورت باعث بزرگتر شدن لب هایتان شوید.

سوت زدن ! :

آیا تابحال به لب افرادی که از سازهای بادی استفاده میکنند دقت کرده اید, اکثر این افراد دارای لب های درشت هستند زیرا تکرار عمل دمیدن در ساز باعث بزرگتر شدن بافت لب خواهد شد,پس دست بکار شوید و هر روز به مدت ۳ تا ۵ دقیقه با صدای بلند و به شدت سوت بزنید, قرار دادن لب ها در این فرم و حالت باعث بزرگتر شده آن ها خواهد شد.

لبخند و بوسه :

یک نمرین لذت بخش و شاد برای شما, ابتدا لب های خود را کاملا ببندید حالا با لب های بسته لبخند بزنید, این حالت را به مدت ۵ ثانیه نگه دارید, حالا هر دو لب را به سمت جلو تحت فشار نگه دارید دقیقا مانند وقتی که میخواهید یکی از عزیزانتان را ببوسید,این حالت را نیز برای ۵ ثانیه نگه دارید و رها کنید, دوباره لبخند بزنید و ببوسید ! باید ۲۰ بار در روز این کار را تکرار کنید, قرار گرفتن جلوی آینه به شما کمک میکند همزمان با انجام این کار درک درستی از ماهیچه ها و عضلات صورت و اطراف لب خود داشته باشید.

حرکت و چرخش لب ها از سمتی به سمت دیگر :

در این حرکت باید لب های خود را روی هم قرار داده و به هم فشار دهید سپس به سمت راست حرکت دهید و ۵ ثانیه نگه دارید,رها کنید, دوباره لب ها را روی هم قرار داده بهم بفشارید و این بار به سمت چپ ببرید و ۵ ثانیه نگه دارید. ۱۵ بار تکرار کنید و نوبت بعدی را روز بعد انجاک دهید.

مجله شمال گردی – زیبا زن

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *