دستگیری کارمندان شهرداری مشهد به علت زمین خواری , جعل و کارچاق کنی !

امیر رمضانی مدیر حراست شهرداری مشهد از دستگیری کارمندان شهرداری مشهد به علت انجام تخلف های قضایی همچون ; زمین خواری , جعل اسناد و کارچاق کنی خبر داد.

علت دستگیری کارمندان شهرداری مشهد

اخبار : امیر رمضانی مدیر حراست شهرداری مشهد از دستگیری کارمندان شهرداری مشهد به علت انجام تخلف های قضایی همچون ; زمین خواری , جعل اسناد و کارچاق کنی خبر داد.

شهرداری مشهد , shahrdari mashhad

بر اساس این گزارش مدیر حراست شهرداری مشهد دیروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در تالار شهدای شهرداری مشهد برگزار شد، اظهار کرد: عمده فعالیت های حراست شهرداری مشهد بر چهار محور حفاظت پرسنلی، فیزیکی، اسناد و فناوری اطلاعات است و سعی داریم تا در واحد حراست در راستای پیشگیری از وقوع جرم و جلوگیری از نشر اطلاعات محرمانه داخل شهرداری به خارج از مجموعه اقدام مناسب انجام دهیم.

وی ادامه داد: اما به دلیل تخلفاتی که صورت گرفته است به ناچار مجبور هستیم تا تخلفات را به دستگاه قضایی اطلاع دهیم که در نهایت در سال گذشته و سال جاری 96 نفر از پرسنل شهرداری و 74 نفر از شهروندان به علت کار چاق کنی، زمین خواری و جعل توسط ضابط قضایی جلب شده اند.

مدیر حراست شهرداری مشهد ادامه داد: البته این آمار سیر نزولی داشته و نسبت به گذشته با کاهش 10 درصدی مواجه است.

رمضانی خاطرنشان کرد: از طرفی باید توجه داشت که شهرداری یک ابر سازمان است و در مجموع با احتساب برون سپاری که صورت گرفته است در حال حاضر شامل حدود 17 هزار نفر پرسنل است.

وی با بیان اینکه کشف تخلفاتی نیز صورت گرفته است که در این زمینه 354 میلیارد تومان کشف تخلفات برآورد شده است، افزود: همچنین تاکنون 302 میلیارد تومان از زمین خواری جلوگیری شده است.

سرهنگ حسین مهابادی، مدیر اجرائیات، کنترل و انتظامات شهرداری مشهد نیز در بخش دیگری از این نشست در خصوص فعالیت این واحد اجرایی، اظهار کرد: در حال حاضر بالغ بر 50 نفر در قالب نیروی کار ثابت و بالغ بر 600 نفر در قالب نیروی کار شیفت استراحت در شهرداری مرکز و شهرداری های مناطق 13 گانه مشهد مستقر بوده و ماموریت های شهرداری را نظارت می کنند.

وی با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما بر این است تا فعالیت ها به بهترین نحو و با کیفیت انجام شود، گفت: خوشبختانه تعداد تجمع ها و بی نظمی ها در شهرداری مرکز و مناطق کاهش یافته که این نشان از مدیریت کیفی شهردار مشهد و شهرداران مناطق است.

مهابادی افزود: سال 92، تعداد 215 مورد تجمع، در سال گذشته 218 مورد و تا بهمن سال جاری نیز 129 مورد تجمع رخ داده است.

وی در پایان با توجه به افزایش تخلفات متذکر شد فعالان حراستی ارگان های مختلف کمی مسئولانه تر فعالیت ها را زیر نظر داشته باشند تا هرگونه تخلف اداری کنترل شود.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *