سری جدید خندوانه در ایام نوروز به روی آنتن می رود !

جواد فرحانی تهیه کننده برنامه محبوب خندوانه در گفتگویی اعلام کرد سری جدید خندوانه در ایام نوروز با آیتم های نوعی بر روی انتن شبکه نسیم خواهد رفت.

سری جدید خندوانه در ایام نوروز

اخبار فرهنگی : جواد فرحانی تهیه کننده برنامه محبوب خندوانه در گفتگویی اعلام کرد سری جدید خندوانه در ایام نوروز با آیتم های نوعی بر روی انتن شبکه نسیم خواهد رفت.

خندوانه , khandevane

بر اساس این گزارش جواد فرحانی تهیه کننده برنامه خندوانه به کارگردانی رامبد جوان در گفت وگویی اعلام کرد : ساخت دکور خندوانه به تازگی به اتمام رسیده است و از هفته گذشته که ساخت فیلم سینمایی رامبد جوان تمام شده به طور حتم قبل از شروع سال 94 از شبکه نسیم پخش می شود.

وی درباره حضور عروسک های جدیدی در کنار جناب خان نیز گفت: در حال حاضر معلوم نیست و درباره این موضوع ها در آینده تصمیم خواهیم گرفت.

فرحانی با اشاره به پخش خندوانه در ایام نوروز نیز گفت: فعلا تصمیم مان بر این است که در ایام نوروز هر شب برنامه داشته باشیم.

این تهیه کننده همچنین افزود: فرمت برنامه تغییر به خصوصی نکرده است و مثل سابق کاملا مشخص است که چه هدفی را دنبال می کردیم.در این بین یکسری آیتم های جدید طراحی کردیم که در کنار تاک شو هایمان مشخص است و در جهت افزایش کیفیت برنامه گام برداشتیم.

گفتنی است تابحال دو فصل از برنامه خندوانه در شبکه نسیم پخش شده است.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *