همجنس بازی در ایران باید آزاد شود مقابله با آن نقض حقوق بشر است !

شبکه خبری لیبرال آمریکا ” هافینگتون پست ” مقابله با همجنس در ایران را نقض حقوق بشر خواند و اعلام کرد به دنبال آزادی اینگونه روابط در ایران است.

همجنس بازی در ایران

شبکه خبری لیبرال آمریکا ” هافینگتون پست ” مقابله با همجنس بازی در ایران را نقض حقوق بشر خواند و اعلام کرد به دنبال آزادی اینگونه روابط در ایران است.

hamjensbazi , همجنس بازی

 

هافینگتون پست در راستای جنگ نرم آمریکا ضد نظام جمهوری اسلامی ایران برای ترویج فحشاء و همجنس بازی و قبح زدایی از آن در میان خانواده‌های ایرانی با انتشار مقاله‌ای, راهکارهایی داده که اقدام به انتشار رایگان داستان‌های تصویری و غیر تصویری همجنس بازی به زبان فارسی برای ایرانیان از جمله آنهاست.

شوماخر تصریح کرد: ما همجنس بازی را بخشی از حقوق بشر می‌دانیم که دولت‌ها و خانواده‌ها حق ندارند با آن مقابله کنند.

نویسنده این مقاله پیشنهاد می دهد از حقوق بشر به عنوان ابزاری برای ترویج همجنس بازی در ایران استفاده شود .پایگاه اینترنتی روزنامه هافینگتون پست در مقاله‌ای با عنوان «چرا ما به داستان‌های عاشقانه‌ی بیشتری از همجنسبازان در ایران نیاز داریم» به قلم کوین شوماخر، مدیر بخش خاورمیانه (غرب آسیا) و شمال آفریقای گروه «آوت رایت» نوشت: در ایران، نه تنها دولت این کشور با همجنس بازان مخالف است و آنان را سرکوب می کند، بلکه حتی خانواده های ایرانی نیز به محض آنکه متوجه شوند فرزندشان تمایلات همجنس بازی دارد، تلاش می کنند او را درمان کنند و اگر نتوانند، او را از خانواده طرد می‌کنند.

شوماخر نوشت: از این رو ما در شبکه یوتوب داستان‌های عاشقانه‌ی همجنس بازی که تصاویر نقاشی شده نیز دارد، برای ایرانیان بارگذاری کرده‌ایم که آنان قادر خواهند بود به صورت کاملاً رایگان این داستان‌ها را دانلود کنند، تا به تدریج قبح این مسئله برای خانواده‌های آنان شکسته شود، تا دیگر آنقدر مزاحم فرزندان همجنس باز خود نشوند.

همجنس بازی

همجنس بازی در ایران

گفتنی است در سال های اخیر بارها شاهد اعلام حمایت بازیگران و چهره های مشهور خارج نشین ایرانی برای آزادی همجنس بازی در ایران بوده ایم, که تولید موزیک ویدئویی با نام ” بهشت ” از سوی خواننده لس انجلسی ” گوگوش ” یکی از معروف ترین آنهاست.

مجله شمالگردی

2+

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

۱ دیدگاه

  1. یکتا در ۱۸ شهریور ۱۳۹۶:

    زبونش لال بشه کسی گفته همجنس بازی ازادبشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *