دلجویی حامد بهداد از خانواده ی شهید جهان آرا

پس از اعتراض خانواده شهید جهان آرا مبنی بر کمرنگ نشان دادن دلاوری های شهید جهان آرا و تحریف شدن این شهید بزرگ در سریال کیمیا , حامد بهداد در صفحه شخصی اش با انتشار پستی از خانواده شهید جهان آرا دلجویی کرد.

متن حامد بهداد خطاب به شهید جهان آرا

اخبار هنرمندان : پس از اعتراض خانواده شهید جهان آرا مبنی بر کمرنگ نشان دادن دلاوری های شهید جهان آرا و تحریف شدن این شهید بزرگ در سریال کیمیا , حامد بهداد در صفحه شخصی اش با انتشار پستی از خانواده شهید جهان آرا دلجویی کرد.

حامد بهداد , جهان آرا , jahan ara , hamed behdad

حامد بهداد نوشت :

نام او از آزادى خرمشهر جدا نمى شود. در باورم آن چونان است كه ايفاى نقش محمد جهان آرا در سريال كيميا سعادتى است كه برايم قبلاً با وساطت ، و سپس با شفاعت آن شهيد، در هر دو جهان همراه بوده و خواهد بود. محمد جهان آرا از صميمى ترين و پاك ترين شهداى ايران است.

نام او از آزادى خرمشهر جدايي ناپذير است, هر چند خود نبودى و نديدى شهر آزاد گشت, از آنكه فرصت حضور در نقش آن شهيد بزرگوار برايم ميسر شد خداوند را شكر مى گويم و ازخانوادهء محترمش التماس دعا دارم. ارادتمند.

حامد تفنگساز صابرى بهداد. دى ماه ٩٤

پ ن : سریال کیمیا با آنکه توانست موفق شود تا مخاطبان زیادی را در زمان پخش پای تلویزیون بکشاند اما ضعف هایی زیادی داشت و از جمله این ضعف های غیرقابل قبول کمرنگ نشان دادن دلاوری های شهید جهان آرا و یارانش در زمان حمله رژیم بعث به ایران بود که اعتراض هایی را در پی داشت.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *