شاهزاده سعودی : جنگ عربستان با ایران یعنی نابودی عربستان در 24 ساعت !

طلال بم عبدالعزیز, شاهزاده سعودی در مصاحبه ای اعلام کرد ریاض به دنبال جنگ نیست, جنگ عربستان با ایران یعنی نابودی عربستان در 24 ساعت.

اظهارات شاهزاده سعودی درباره جنگ عربستان با ایران

اخبار سیاسی : طلال بم عبدالعزیز, شاهزاده سعودی در مصاحبه ای اعلام کرد ریاض به دنبال جنگ نیست, جنگ عربستان با ایران یعنی نابودی عربستان در 24 ساعت.

جنگ عربستان با ایران , jang arabestan ba iran

براساس این گزارش; طلال بن عبدالعزیز شاهزاده سعودی طی مصاحبه با شبکه خبری فاکس‌نیوز در محل اقامت خود در آلمان از اختلافات موجود در داخل خاندان حاکم بر عربستان درباره حمله به یمن صحبت کرد و گفت: عربستان هم اکنون و به این نتیجه رسیده که با تصمیمات اشتباه وارد یک جنگ فرسایسی علیه یمن شده و به زودی راه‌حلی را که پیش از جنگ آن را رد می‌کرده قبول خواهد کرد.

این شاهزاده سعودی گفت: ما به همپیمانان خود اعلام کرده‌ایم که با تهدید و تحریک ایران قمار نخواهیم کرد چون تمایل نداریم که درب‌های آتش جهنم را به روی خود باز کنیم چون ایران یمن نیست و نیروهای ایرانی می‌توانند طی 24 ساعت زیرساخت‌ها و نیروی نظامی عربستان را نابود کند.

طلال بن عبدالعزیز در ادامه این مصاحبه گفت: خلبانانی که به بمباران یمن می‌پردازند هزینه گزافی را بر بودجه عربستان تحمیل می‌کنند.

وی این خلبانان را مزدورانی توصیف کرد که برخی از آنها برای هر پرواز خود 7500 دلار تقاضا می‌کنند که اکثر آنها از پاکستان، هند، فرانسه، آمریکا و مصر هستند.

حمد بن سلمان جانشین ولی عهد عربستان و فرزند پادشاه این کشور نیز در مصاحبه با هفته نامه انگلیسی اکونومیست گفت: جنگ عربستان با ایران آغاز یک فاجعه بزرگ است و هیج وقت اجازه رخ دادن آن را نمی‌دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا جنگ مستقیم میان دو کشور ایران و عربستان ممکن است؟ گفت: این چیزی است که ما به هیچ وجه آن را پیش بینی نمی‌کنیم، جنگ عربستان با ایران آغاز یک فاجعه بزرگ در منطقه است و شدیدا بر تمام نقاط جهان تاثیر خواهد گذاشت, قطعا ما اجازه چنین چیزی را نخواهیم داد.

وی در پایان گفت آنان که به دنبال جنگ هستند و شعارهای جنگ سر میدهند یا عقل ندارند یا از سیاست چیزی نمی فهمند و کمترین فهم نظامی ندارند.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

۱ دیدگاه

  1. عرفان در ۲۰ دی ۱۳۹۴:

    پس چی
    کم از اینا نفرت نداریم !
    وقت انتقام ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *