تجاوز مرد افغانی به زن جوان ایرانی در اتوبان چمران !

خبرها حاکی از وقوع حادثه ای تلخ مبنی بر تجاوز مرد افغانی به زن جوان در اتوبان چمران تهران است که مرد افغانی بعد از آزار و اذیت زن جوان در شمشادها پا به فرار گذاشت.

جزییات تجاوز مرد افغانی به زن ایرانی

اخبار : خبرها حاکی از وقوع حادثه ای تلخ مبنی بر تجاوز مرد افغانی به زن جوان در اتوبان چمران تهران است که مرد افغانی بعد از آزار و اذیت زن جوان در شمشادها پا به فرار گذاشت.

بر اساس این گزارش;  رسیدگی به این پرونده از اوایل اردیبهشت امسال و در پی شکایت زن جوانی در دستور کار ماموران پلیس تهران قرار گرفت, زن ۲۶ ساله به ماموران گفت: من معلم زبان یکی از آموزشگاه‌های تهران هستم. هر روز مجبورم بخشی از مسیر را در حاشیه اتوبان پیاده بروم. امروز هم بعد از تعطیلی آموزشگاه در حاشیه اتوبان در حال راه رفتن بودم که مردی از میان شمشادها خارج شد و با تهدید و زور مرا به میان شمشادها کشاند و با تهدید مورد آزار و اذیت قرار داد.

او سپس با سرقت کیف و تلفن همراهم، از محل گریخت. با شروع تحقیقات، تیمی از ماموران به محل حادثه اعزام و با پرس و جو از کارگران فضای سبز شهرداری متوجه شدند متهم یک تبعه افغانستان است که هر روز در آن منطقه پرسه می‌زند.

ماموران آن منطقه را به صورت نامحسوس زیرنظر گرفتند و پس از ساعتی وقتی مرد افغان به آن محل آمد او را دستگیر کردند, در ادامه پرونده به شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران ارسال و متهم به ریاست قاضی حسین اصغرزاده محاکمه شد.

در جلسه محاکمه، زن جوان با تشریح روز حادثه گفت: از روزی که این حادثه برای من رخ داد، از این‌که پیاده در خیابان راه بروم، وحشت دارم و هر لحظه احتمال می‌دهم مردی از میان شمشادهای خیابان بیرون بیاید و کیفم را سرقت کند. برای متهم درخواست اشد مجازات را دارم. سپس مرد افغان در دفاع از خود گفت: پس از مشاهده زن جوان در کنار اتوبان دچار وسوسه شدم که از او سرقت کنم.

حالا هم از کار خود پشیمانم و تقاضای بخشش دارم. پس از دفاعیات متهم و وکیل مدافعش، قضات دادگاه او را به اتهام سرقت و آزار شاکی به هفت سال زندان محکوم کردند. با اعتراض مرد افغان به حکم مجازاتش، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال و حکم مجازات مرد شیطان صفت توسط قضات شعبه ۱۷آن دیوان تائید شد.

متاسفانه تخلفات مهاجران افغانی در کشور روز به روز در حال افزایش است و این تخلفات بیشتر مربوط به مهاجران غیر قانونی که در کشور خیلی راحت در حال تردد هستند می باشد.

مجله شمالگردی

0