نمایش دومین شهر موشکی ایران قدرت نمایی یا خط و نشان برای غربی ها !

خبرگزاری رویترز نوشت; هدف ایران از نمایش دومین شهر موشکی در اعماق زمین قدرت نمایی برای غربی ها و نشان دادن عدم تسلیمشان در برابر هرگونه تجاوزات احتمالی بوده است.

تحلیل رویترز از نمایش دومین شهر موشکی ایران

اخبار سیاسی : خبرگزاری رویترز نوشت; هدف ایران از نمایش دومین شهر موشکی در اعماق زمین قدرت نمایی برای غربی ها و نشان دادن عدم تسلیمشان در برابر هرگونه تجاوزات احتمالی بوده است.

شهر موشکی ایران , shahr moshaki iran

بر اساس این گزارش خبرگزاری رویترز نوشت; ایران در نمایشی از تسلیم نشدن در برابر غرب روز سه‌شنبه پایگاه جدید موشکی خود در اعماق زمین را همراه با موشک هدایت شونده عماد که قادر به حمل کلاهک هسته‌ای است (ادعای رسانه یاد شده), به نمایش گذاشت.

این خبرگزاری انگلیسی نوشت: این دومین شهر موشکی ایران است که این کشور به نمایش گذاشته است . ایران مورد اول را در اکتبر گذشته به نمایش گذاشت.

بر اساس این گزارش، مقام‌ های ایرانی هدف از ساخت چنین مکان‌هایی را ایجاد چتر امنیتی برای حفظ موشک‌ها و دیگر داشته‌های نظامی در برابر حملات احتمالی دشمنان اعلام کرده‌اند.

کارشناسان می‌گویند که موشک‌های کنونی ایران بسیار کارآمدتر از نمونه‌های قبلی هستند زیرا ایرانی‌ها موفق به بهبود دقت اصابت آن‌ها شده‌اند.

پ ن : ایران با آغاز تحریم های جدید آمریکا آزمایش های موشکی خود را از سر گرفته است و به دنبال برابری قدرت تسلیحاتی  با سطح جهانی تنها بمنظور حفظ امنیت مرزهای خود خواهد بود.

مجله شمالگردی / فارس

 

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *