محمد بن سلمان قبل از اعدام شیخ نمر دست و پای این شهید را شخصا شکست !

بر اساس اطلاعاتی که بدست خانواده شیخ نمر رسیده است گویا قبل از اعدام و به شهادت رساندن روحانی مبارز محمد بن سلمان جانشین ولیعهد شیخ را شکنجه و دست و پایش را شکست.

جزییات شکستن دست و پای شیخ نمر توسط محمد بن سلمان

اخبار سیاسی : بر اساس اطلاعاتی که بدست خانواده شیخ نمر رسیده است گویا قبل از اعدام و به شهادت رساندن روحانی مبارز محمد بن سلمان جانشین ولیعهد شیخ را شکنجه و دست و پایش را شکست.

محمد بن سلمان , شیخ نمر , mohamad ben salman , sheikh nemar

بر اساس این گزازش; بر طبق اطلاعات اولیه‌ای که به دست خانواده شهید آیت‌الله نمر رسیده نشان می‌دهد که محمد بن سلمان جانشین ولیعهد سعودی شخصا بر عملیات اعدام آیت‌الله نمر نظارت داشته و قبل از اجرای حکم حتی اقدام به شکنجه وی کرده است.

طبق این گزارش ملک‌ سلمان پیش از بریدن سر نمر شخصا دست و پای نمر را شکسته است ! خانواده آیت‌الله نمر اعلام کرده‌اند مقامات سعودی، شهید نمر را در ریاض در کنار یک گورستان متروکه و قبوری که برخی از اعدام‌ شدگان شبکه القاعده در آن دفن شده‌اند، به خاک سپرده‌اند.

رژیم سعودی خانواده شهید نمر را تهدید کرده که از گفت‌وگو با رسانه‌ها در این رابطه خودداری کنند.

منابع نزدیک به خانواده آیت‌الله نمر همچنین فاش کردند، وزارت کشور سعودی چند هفته پیش از اجرای حکم در تماس با این خانواده پیشنهادی را برای لغو حکم اعدام مطرح کرده بود.

یکی از مسئولان سعودی در تماس با خانواده آیت‌الله نمر گفته بود اگر خواهان آزادی او هستید دو راه دارید, یکی ارسال نامه از طرف خود آیت‌الله نمر برای پادشاه جهت ابراز ندامت درباره موضع‌گیری‌های قبلی و تعهد دادن برای کنار گذاشتن این موضع‌گیری‌ها در آینده است.

راه دوم هم رفتن خانواده آیت‌الله نمر به وزارت کشور و درخواست از وزیر کشور برای لغو حکم است.

خانواده آیت‌الله نمر اما هر دو پیشنهاد را رد کرده و می‌گویند حاضر نیستند چنین درخواستی را عمل کنند چرا که خود آیت‌الله نمر حاضر نیست موضع‌گیری خود را تغییر دهد.

پ ن : خبرها حاکی از آن است که نه تنها با اعدام آیت الله نمر روحیه عدالت خواهان و حق طلبان عربستان فروکش نکرده بلکه انگیزه آنان برای سرنگونی آل سعود بیشتر هم شده است.

مجله شمالگردی / خبرگزاری دانشجو

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *