جوش زدن بعد از اصلاح

جلوگیری از جوش زدن بعد از اصلاح با نوشیدن چای بابونه

پیشگیری و جلوگیری از جوش زدن بعد از اصلاح : اگر شما هم جزء آن دسته از افراد با پوست حساسی هستید که بعد از اصلاح صورت , پوست شما شدیدا تحریک شده و جوش ..

درمانجوش زدن بعد از اصلاح

شمال گردی – پیشگیری و جلوگیری از جوش زدن بعد از اصلاح : اگر شما هم جزء آن دسته از افراد با پوست حساسی هستید که بعد از اصلاح صورت , پوست شما شدیدا تحریک شده و جوش می زنید یا پوست شما دچار التهاب و قرمزی می شود, با روش زیر می توانید قرمزی صورت و جوش ها را بهبود بخشیده و موجب تسکین درد این ناحیه شوید.

جوش , جوش بعد از اصلاح , جوش زدن بعد از اصلاح , جوش صورت , آکنه , درمان جوش , جوش سر سفید , جوش زدن بعد از اصلاح , جوش بعد از اصلاح , جوش بعد از اصلاح صورت , قرمزی پوست , درمان قرمزی پوست , درمان التهاب پوست

درمان جوش التهاب و قرمز شدن پوست بعد از اصلاح

برای اینکار, دو تا سه عدد تی بگ چای بابونه را در ظرفی گذاشته و اجازه دهید در دمای محیط خنک شود.حالا این کیسه ها را در محل جوش و التهاب و قرمزی قرار دهید.

بابونه گیاهی فوق العاده مفید است که با داشتن خاصیت ضد میکروب و ضد التهابی , درد و التهاب ناحیه اصلاح شده را بهبود می بخشد.

چنانچه این منطقه بزرگتر است، به جای تی بگ, کمی چای بابونه را مثل همیشه دم کرده چند دقیقه صبر کنید تا خنک شود. حالا دستمالی تمیز را به این چای آغشته ساخته و روی منطقه ملتهب قرار دهید.اینکار در رفع التهاب و جلوگیری از جوش های چرکی در این ناحیه فوق العاده موثر است.

گرد آوری شمال گردی – مه شو

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *