دومین شهر موشکی هوافضای سپاه ایران را ببینید !

سپاه قدرتمند انقلاب اسلامی ایران در خبری از دومین شهر موشکی هواوفضا پرده برداشت و عظمت و اقتدار توان دفاعی دفاعی میهن عزیمان را به رخ جهانیان کشید.

عکس شهر موشکی سپاه

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در خبری از دومین شهر موشکی هواوفضا پرده برداشت و عظمت و اقتدار توان دفاعی میهن عزیمان را به رخ جهانیان کشید.

shahr moshaki iran

بر اساس این خبر : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرده که در اکثر شهرهای کشور شهرهای موشکی بزرگی احداث کرده که از دید و تیر دشمن در امان است و در صورت نیاز، از آنها استفاده خواهد شد.
در همین زمینه، مهرماه سال جاری بود که برای نخستین بار از یکی از شهرهای موشکی سپاه رونمایی و تصاویری از آن توسط نیروی هوافضا ی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منتشر شد.

رونمایی از نخستین شهر موشکی سپاه در رسانه های جهان بسیار بازتاب داشت و موجب شگفتی بسیاری شد.

سردار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضا ی سپاه پاسداران همان موقع اعلام کرده بود: پایگاه های موشکی ما در اعماق 500 متری زمین آماده مقابله با تهدیدهای دشمنان هستند.

shahr moshaki

شهر موشکی ایران

شهر موشکی
وی تاکید کرده بود: پایگاه های زیرزمینی موشک های دور برد جمهوری اسلامی ایران در همه استان ها و شهرهای این مرز و بوم مستقر و آماده هستند و در اعماق 500 متر زیر کوه های بلند قرار دارند.

فرمانده نیروی هوافضا سپاه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در میان کشورهای ناامن از ثبات کامل برخوردار است، گفته است: این نتیجه تلاش شبانه روزی همه نیروهای مسلح از سپاه ، بسیج ، ارتش و نیروی انتظامی است و ملت ایران مطمئن باشد دشمن هیچ کاری از پیش نمی برد.وی تأکید کرد: ایران آغاز کننده هیچ جنگی نیست اما اگر اشتباهی از بیگانه سر زند، پایگاه های موشکی از اعماق زمین مانند آتشفشان فوران می کند و این برای دشمن خانمان سوز است.

حالا با گذشت حدود 3 ماه از رونمایی از اولین شهر موشکی سپاه، امروز علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از یکی دیگر از شهرهای موشکی نیروی هوافضا ی سپاه بازدید کرده است.

در فیلم منتشره از این بازدید، موشک های مختلفی از جمله موشک بالستیک عماد با برد 1700 کیلومتر به عنوان جدیدترین موشک بالستیک ایران دیده می شود.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *