انتشار تصاویر خصوصی دختر جوان مازندرانی بعد از شنیدن جواب رد به ازدواج !

دختر جوان مازندرانی با مراجعه به پلیس فتای مازندران از تهدید خواستگاری که جواب رد شنیده بود مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی اش شکایت و خواستار پیگیری شد.

پخش تصاویر خصوصی دختر جوان مازندرانی

اخبار مازندران : دختر جوان مازندرانی با مراجعه به پلیس فتای مازندران از تهدید خواستگاری که جواب رد شنیده بود مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی اش شکایت و خواستار پیگیری شد.

akhbar dagh , khabar dagh , تجاوز به دختر

بر اساس این گزارش وی در شکایت خود ادعا کرد, مدتی پیش با مردی در فضای شبکه‌ های مجازی آشنا شده و بخاطر جلب اعتمادی که از طرف این دوست اینترنتی صورت گرفته بود, تصاویری از خودش برای او فرستاده است. اما حالا که از این اتفاق پشیمان شده و تصمیم به اتمام این آشنایی گرفته با تهدید از طرف او روبه‌رو شده است.

سرهنگ حسن محمدنژاد رئیس پلیس فتای مازندران درباره جزئیات بازداشت این مرد گفت: در پی شکایت دختر جوانی مبنی بر تهدید به انتشار تصاویر شخصی وی در یکی از شبکه‌های اجتماعی موضوع در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت, دختر جوان در شبکه اجتماعی واتس آپ در پی آشنایی با مردی تصاویر شخصی‌ اش را به اشتراک گذاشته بود اما متهم با سوء‌استفاده از اعتماد این زن، وی را تهدید به انتشار تصاویر شخصی کرد.

کارآگاهان پلیس با دریافت این اطلاعات و انجام تحقیقات گسترده پلیسی رد این مرد را در یکی از استان‌های جنوبی کشور شناسایی کردند, کارآگاهان پلیس فتا با هماهنگی قضایی و با همکاری دختر جوان مرد دروغگو را در یکی از شهرهای استان دستگیر کردند.

مرد فریبکار که باور نداشت از این زن رودست خورده و به دام بیفتد در تحقیقات و بازجویی‌ های فنی پلیس با اقرار به جرم خود ادعا کرد: حدود 7 سال است که با زن جوان در ارتباط بودم و بعد از اینکه با هم به مشکل برخوردیم و وی درخواست ازدواج مرا رد کرد, من نیز وی را تهدید کردم که عکس هایش را در فضای مجازی منتشر خواهم کرد.

پ ن : متاسفانه با اینکه پلیس فتا با تدارک آموزش ها و برنامه های مختلف همواره به دختران جوان و خانواده ها هشدار داده است که نباید به فضای مجازی و مخاطبان مجازی اعتماد کرد, اما باز هم شاهد چنین خبرهای پیش پا افتاده ای هستیم.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *