اعدام قاتل زن جوان میاندرودی , مرحومه خدیجه رمضانی در ملاء عام !

مرحومه خدیجه رمضانی زن جوان میاندرودی شهرستان نکا که توسط راننده سواری ربوده و بعد از آزار و اذیت به قتل رسیده بود, اعدام شد.

اعدام قاتل مرحومه خدیجه رمضانی

اخبار مازندران : مرحومه خدیجه رمضانی زن جوان میاندرودی از شهرستان نکا که توسط راننده سواری ربوده و بعد از آزار و اذیت به قتل رسیده بود, اعدام شد.

تجاوز زن نکا

متاسفانه در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ماه امسال زن جوانی ” مرحومه خدیجه رمضانی ” در نکا به قصد رفتن به دندانپزشکی از خانه خود  خارج می‌شود که در میانه راه سوار خودرویی عبوری شده و به قتل می‌رسد و  حکم قصاص نفس قاتل زن جوان دارابکلایی صبح دوشنبه با حضور اولیای دم و مردم در ملأ عام اجرا شد.

اعدام قاتل خدیجه رمضانی

تجاوز به دختر میاندرود

حجت‌الاسلام اسدالله جعفری دادستان ساری در حاشیه این مراسم با اشاره به پرونده قتل خدیجه رمضانی در شعبه دو دادگاه کیفری یک استان مازندران گفت : پرونده مذکور با حضور اولیای دم و متهمان و وکلای طرفین رسیدگی شده بود و طی آن متهم ردیف اول به اتهام مباشرت در قتل مرحومه خدیجه رمضانی به قصاص نفس (اعدام) درملأعام محکوم شد که حکم صبح امروز با حضور ریاست دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میان درود و همچنین سایر مسئولان در محل ارتکاب جرم درملأعام اجرا شد.

edam ghatel zan neka miandrod
وی افزود: متهم ردیف دوم به معاونت در قتل عمدی به ۲۵ سال حبس تعزیزی محکوم شد که با فرجام‌ خواهی طرفین, پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع و پس از رسیدگی در شعبه ۲۹ دیوان عالی کشور رأی صادره تأیید و جهت اجرا به دادسرای مرکز استان مازندران ارجاع شد.

پ ن : گرچه اجرای حکم شاید بتواند مرحمی باشد بر درد خانواده مرحومه خدیجه رمضانی اما تنهایی و بی مادری فرزند را پر نخواهد کرد.

فرزند خدیجه رمضانی

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *