سوزاندن کالری اضافه بدن

تناسب اندام , سوزاندن کالری بدون ورزش کردن

سوزاندن کالری : اگرچه ورزش یکی‌ از بهترین راه‌های سوزاندن کالری و تناسب اندام است, با این وجود راه‌های دیگری نیز برای سوزاندن چربی‌ های اضافه بدن وجود ..

سوزاندن کالری برای رسیدن به تناسب اندام

شمال گردی – سوزاندن کالری : اگرچه ورزش یکی‌ از بهترین راه‌های سوزاندن کالری و تناسب اندام است, با این وجود راه‌های دیگری نیز برای سوزاندن چربی‌ های اضافه بدن وجود دارد به عنوان مثال برخی‌ از مواد غذایی میتوانند تا حد زیادی با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن شما به این پروسه کمک کنند, که در ادامه یک به یک به آنها خواهیم پرداخت.

سوزاندن چربی‌ های اضافه بدن , تناسب اندام , سوزاندن کالری , کالری سوزاندن , سوزاندن چربی اضافه , سوزاندن چربی های اضافه , سوزاندن کالری بدن , سوزاندن طبیعی کالری , چربی اضافه بدن , اضافه وزن , زیبایی اندام

چربی های سالم :

تحقیقات اخیر نشان داده است که خوردن چربی‌ در وعده‌های صبحانه متابولیسم ( سوخت و ساز ) بدن شما را افزایش داده باعث سوزاندن کالری بیشتری در طول روز میشود, سعی‌ کنید از این مواد غذایی در وعده‌های صبحانه خود استفاده کنید :

۲ عدد تخم مرغ پخته شده + ۱ قاشق غذا خوری روغن زیتون ( و روغن کانولا )

۲ قاشقِ غذا خوری کره بادام زمینی روی نان توست گندم

اسلابس‌های اووکادو به همراه ۱ اسلایس پنیر

آب خنک :

بنابر آخرین بررسی‌‌های انجام شده هر ۲ لیوان آب ( حدود نیم لیتر) ۳۰ % باعث افزایش متابولیسم بدن میشود. این درصد حتی با آب یخ بیشتر میشود.

با هروعده غذایی یک لیوان آبِ خنک ( یاIce Tea بدون شکر که دارای کافئین نیز می‌باشد ) بنوشید. برای اضافه کردن عطر و طعم و همین طور ویتامین C میتوانید از روز قبل یک برش از لیمو ی تازه را توی پارچ آب بندازید و در یخچال بگذارید.

ادویجات , غلات سبوس دار :

زنجبیل و دارچین با بالا بردنن دمای بدن باعث افزایش سوخت ساز بدن میشوند تا دما را به حالت تعادل برگردانند.

همچنین تحقیقات نشان داده که بدن برای هضم غذاهای تازه مثل غلات سبوس دار کالری بیشتری میسوزاند.

توت فرنگی :

یک کاسه توت فرنگی‌ اسلایس شده میتواند ۱۳% از ویتامین C مورد نیاز روزانه‌ شمارا فراهم کند. از آنجایی که بدن شما برای سوزاندن چربی‌ به این ویتامین احتیاج دارد ، توت فرنگی‌ میتواند انتخاب مناسبی برای سوزاندن چربی‌ باشد.

کاری :

کاری حاوی کورکومین Curcumin است این ترکیب به هرمون‌های کنترل کنندهه ی افزایش وزن کمک می‌کند . سعی‌ کنید در غذاهای خود از ۱ تا ۲ قاشق غذا خوری از پودر کاری استفاده کنید.

شکلات سیاه :

یک مطالعه جدید نشان می دهد که افرادی که شکلات سیاه می خوردند وزن بیشتری از دست می دهند. محققان گمان می کنند آنتی اکسیدان موجود در شکلات ممکن است سوخت و ساز بدن را افزایش دهد.

مجله شمال گردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *