رابعه اسکویی نیز به شبکه جم تی وی Gem Tv و دیگر بازیگران ایرانی پیوست !

خبرها حاکی از ان است خانم رابعه اسکویی کمدین نام آشنای سینما و تلویزیون که این روزها کمتر نقش گیر می آورد نیز با پیشنهاد شبکه Gem Tv دست و پایش لغزید و به این گروه پوست.

حضور رابعه اسکویی در شبکه جم تی وی Gem Tv

اخبار هنرمندان : خبرها حاکی از آن است خانم رابعه اسکویی کمدین نام آشنای سینما و تلویزیون که مدتی است کمتر  در رسانه ها حضور داشته نیز با پیشنهاد شبکه Gem Tv به این گروه پیوست.

رابعه اسکویی , rabee oskoi

بر اساس این گزارش یکی از فیلمنامه نویسان کشورمان که از دوستان نزدیک اسکویی است با تأیید این خبر به بانی فیلم گفت : او اخیراَ از کشور خارج شده و آنطور که شنیده ام حکم ممنوع الکاری او هم به خاطر همین مسئله اعلام شده و قطعی است.

این بازیگر متولد سال 1345 در تهران است و فیلم ویدئویی الم شنگه و فیلم های شیر تو شیر , ننه نقلی , دزدان خیابان جردن , آینه های روبه رو، پوپک و مش ماشاالله از جمله آخرین فیلم های سینمایی او هستند.

طبق شنیده ها اسکویی برای بازی در یک فیلم ویدئویی به خارج از کشور مهاجرت کرده است و امیدواریم با وجود تأیید دوست نزدیک او شایعه حضور او در شبکه های ماهواره ای صحت نداشته باشد و این هنرمند به کشور بازگردد و گرفتار حاشیه نشود.

3 بازیگری که تا به امروز به پروژه جدید این شبکه بله گفتند.

مانی کسرائیان , چکامه چمن ماه , صدف طاهریان

مانی کسرائیان , چکامه چمن ماه , صدف طاهریان

عکسی که بتازگی از چکامه چمن ماه منتشر شده است و مربوط به نقش جدیدش می باشد که گویا قصد دارد راه گلشیفته فراهانی را ادامه دهد.

چکامه چمن ماه

چکامه چمن ماه , chakame chaman mah

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *