غلامرضا صنعتگر خواننده پاپ کشور با کرامت امام رضا ع شفا گرفت !

غلامرضا صنعتگر خواننده جوان در سبک پاپ بعد از آنکه تارهای صوتی اش را به علت جراحی از دست داده بود با کرامت و عنایت امام رضا ع بار دیگر صدایش را بدست آورد.

شفا گرفتن غلامرضا صنعتگر

غلامرضا صنعتگر خواننده جوان در سبک پاپ بعد از آنکه تارهای صوتی اش را به علت جراحی از دست داده بود با کرامت و عنایت امام رضا ع بار دیگر صدایش را بدست آورد.

shafa geraftan gholamreza sanatgar , غلامرضا صنعتگر

بر اساس این گزارش غلامرضا صنعتگر خواننده موسیقی پاپ کشورمان که پیش از این هم در نامه ای به امام رضا ع از بیماری اش صحبت کرده بود در گفتگویی بیان کرد: باور کنید هنوز شوکه هستم و نمی دانم چطور بعد از 65 روز که هیچ صدایی از حنجره ام نمی آمد به بزرگواری و نگاه حضرت امام رضا(ع) دوباره این صدا به حنجره من بازگشت و من بعد از این همه مدت سکوت و بی صدایی می توانم بار دیگر صحبت کنم و هیچ مشکلی هم نداشته باشم.

وی که به دلیل جراحی های روی معده و روده صدای خود را از دست داده بود، گفت: به دلیل جراحی روی معده و روده ام، تارهای صوتی و حنجره ام نیز دچار مشکل شده و صدای خود را به طور کامل از دست داده بودم و قادر نبودم حتی تکلم ساده را انجام دهم. ابتدا فکر می کردم که این گرفتگی صدا یک سرماخوردگی ساده است، اما متاسفانه این ماجرا بیش از 65 روز طول کشید و هیچکس از پزشکان نیز نتوانستند پاسخ مناسبی به من بدهند. این موضوع به قدری من و خانواده ام را ناراحت کرده بود که دیگر نمی دانستیم چه کاری انجام دهیم.

غلامرضا صنعتگر ادامه داد : چندی پیش از طرف خانواده ام و تعدادی از دوستان و آشنایان پیشنهاد شد که برای زیارت به حرم امام رضا(ع) مشرف شوم، اما من گفتم که اگر قرار است بروم باید امام رضا (ع) من را بپذیرد. چند روز بعد بود از طریق واسطه ای به من زنگ زدند و گفتند که امام رضا(ع) تو را طلبیده و باید چند روزی را در مشهد حضور داشته باشی و به این شکل بود که من همراه خانواده ام به مشهد سفر کردم.

وی بیان کرد: در این چند روزی که به مشهد مقدس سفر کرده بودم، صبح و شب همراه خانواده ام در باب الجواد دخیل بستم, اما بعد از گذشت این چند روز هم اتفاقی نیفتاد. حتی آخرین باری که وارد حرم شدم و می خواستم از بارگاه امام رضا(ع) خداحافظی کنم پشت سر خود را نگاه کردم و به ایشان گفتم یا حضرت رضا من دستِ خالی از پیش شما بروم؟

این خواننده موسیقی پاپ که طی ماه های اخیر درگیر مراحل درمانی بیماری است، ادامه داد: بعد از اینکه از سفر مشهد بازگشتم همچنان قدرت تکلم نداشتم، اما دیشب که به خواب رفتم حال عجیبی داشتم. حتی مادرم که بعد از یک ماه به دیدنم آمده بود این حال و هوای عجیب را در من دیده بود تا اینکه خوابیدم و نزدیک اذان صبح بود که خواب سفرم به مشهد مقدس را دیدم که در این فضا از امام رضا(ع) گله می کردم که چرا مشکل من را حل نکرد تا اینکه یک دفعه با یک فریاد «یا امام رضا(ع)» از خواب بیدار شدم و دیدم صدایم کوچکترین خشی ندارد و من بعد از 65 روز می توانم به راحتی صحبت کنم.

وی در پایان گفت دلم می خواهد فریاد بزنم و به همه بگویم امام رضا ع صدایم را برگرداند و باعث شادی دوباره خانواده ام شد.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *