ثبت نام کارت اعتباری خرید کالای ایرانی شروع شد !

در طی خبری وزارت کار از آغاز ثبت نام کارت اعتباری خرید کالای ایرانی ویژه بازنشستگان در استان البرز خبر داد.

ثبت نام کارت اعتباری خرید کالای ایرانی

اخبار بانکی : در طی خبری وزارت کار از آغاز ثبت نام کارت اعتباری خرید کالای ایرانی ویژه بازنشستگان در استان البرز خبر داد.

بر اساس این گزارش وزارت کار در اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه بازنشستگانی که در استان البرز مستمری خود را از سازمان تامین اجتماعی دریافت می کنند، می توانند برای ثبت نام کارت اعتباری رفاه اجتماعی ایرانیان، کد ملی خود را به شماره ۱۰۰۰۱۴۲۲ ارسال کنند.

هنگام ارسال کد ملی باید به نکات زیر توجه شود: – میان اعداد نباید فاصله گذاشته شود صرفا کدملی نوشته شود و هیچ حرفی مانند نام و نام خانوادگی ارسال نشود – از گذاشتن علامت ستاره یا مربع خودداری شود پس از ارسال کد ملی به متقاضی پاسخ داده می شود که ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است یا کد ملی شما نامعتبر است.

در صورتی که ثبت نام با موفقیت انجام شده باشد تا ۱۵ روز آینده به بازنشسته پیامکی ارسال می شود و شعبه بانک رفاهی که می تواند کارت خود را دریافت کند اعلام می شود. اسامی فروشگاه هایی که بازنشستگان می توانند از آنها خریداری کنند اعلام می گردد.

اعتبار کارت ۴ برابر دریافتی هر ماه خواهد بود, به طور مثال اگر مستمری بازنشسته ۱۰ میلیون ریال است, کارت خرید ۴۰ میلیون ریال است.

لطفا توجه داشته باشید که اگر بازنشسته ای در این استان سکونت دارد, اما بازنشسته دیگر مناطق کشور است شرایط ثبت نام برای این نوع متقاضیان بزودی متعاقبا اعلام خواهد شد.

مجله شمالگردی / مهر

0