جابر صادق زاده , پهلوان مازندرانی اول ایران بعد از فینال در میدان نماز خواند !

جابر صادق زاده کشتی گیر مازندرانی که در سال 1394 به عنوان پهلوان شناخته و بازوبندش را از مادر شهیدان صبوری دریافت کرد در میدان کاری کرد که اشک از چشمان حاضرین جاری شد.

قهرمانی جابر صادق زاده

اخبار ورزشی : جابر صادق زاده کشتی گیر مازندرانی که در سال 1394 به عنوان پهلوان شناخته و بازوبندش را از مادر شهیدان صبوری دریافت کرد در میدان کاری کرد که اشک از چشمان حاضرین جاری شد.

جابر صادق زاده

بر اساس این گزارش رقابت های کشتی پهلوانی، قهرمانی کشور یادواره زنده یاد علیرضا سلیمانی دارنده ۶ بازوبند پهلوانی و مدال طلای کشتی آزاد جهان در سالن شش هزار نفری شهید پورشریفی شهر تبریز برگزار شد.

در دیدار فینال سنگین وزن این رقابت ها جابر صادق زاده پهلوان کشور در سال ۹۱ و عبداله قمی دو کشتی گیر مازندرانی به مصاف یکدیگر رفتند که در یک کشتی نزدیک جابر صادق زاده توانست با نتیجه ۴ بر ۳ از سد قمی بگذرد و عنوان قهرمانی این وزن و پهلوانی کشور در سال ۹۴ را بدست آورد.

پس از برگزاری دیدار پایانی، صادق زاده با پهن کردن سجاده، بر روی تشک نماز شکر به جا آورد و سپس مادر شهیدان علیرضا، یعقوب و محمدرضا محمدپور صبور، با حضور بر روی تشک مسابقات در یک فضای معنوی بازوبند پهلوانی را به بازوی پهلوان جابر صادق زاده بست.

در این مراسم که جمعی از پیشکسوتان کشتی نیز حضور داشتند جابر صادق زاده به رسم ادب و احترام بوسه ای به چادر مادر سه شهید گرانقدر تبریزی زد, عکس های سید کاظم یوسفی عکاس ایرنا در این رابطه را در زیر می بینید.

ghahremani jaber sadegh zade

ax jaber sadegh zade

عکس جابر صادق زاده

مجله شمالگردی / عکس های توسط سید کاظم یوسفی عکاس خبرگزاری ایرنا گرفته شده است.

0