حجت السلام حمید رسایی فتنه ای در راه است برای تخریب ولایت فقیه

حمید رسایی نماینده مردم تهران هشدار داد فتنه ای سازمان دهی شده برای تخریب ولایت فقیه در حال برنامه ریزی است.

حمید رسایی فتنه ای برای تخریب ولایت فقیه در راه است

حمید رسایی نماینده مردم تهران هشدار داد فتنه ای سازمان دهی شده برای تخریب ولایت فقیه در حال برنامه ریزی است.

حمید رسایی , hamid resai

بر اسا این خبر حمید رسایی شامگاه پنج‌شنبه در نشست روشنگری دروازه‌های نفوذ که در مسجد ولایت قزوین برگزار شد با اشاره به ارتباط ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و حماسه 9 دی اظهار داشت: همواره شاهد این هستیم در ایام ولادت ایشان تمامی منابر، مساجد و رسانه ها مراسمات جشن و شادی برگزار می‌کنند.

مدیر مسئول هفته نامه 9 دی خاطرنشان کرد: وقتی پس از گذشت شش سال از حادثه 9 دی در قزوین جلسه برگزار می‌کنید یک عده ای در این شهر و کشور عصبانی می‌شوند و این افراد مانند کسانی برخورد می‌کنند که نمی‌خواهند درباره رحلت حضرت رسول (ص) صحبت کنند.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امروز اگر کسی بخواهد درباره 9 دی صحبت کند باید موضوعات قبل از 9 دی مانند روز عاشورا، 16 آذر، 13 آبان، روز قدس و غیره را مطرح کنند و این مهم همان چیزی است که سبب رنجش برخی از افراد و گروه‌ها می‌شود چرا که در این مدت اقداماتی بر خلاف مبانی اسلام و انقلاب انجام داده اند.

رسایی با اشاره به مظلومیت افراد حزب الهی تصریح کرد: در زمان جنگ دشمنان با این قدرت در بین افکار جوانان ورود نداشتند ولی امروز شاهد این هستیم که دشمنان از تمامی راه ها به ویژه فضای مجازی در بین جوانان ورود پیدا کرده اند و با وجود تمامی این معبرها باز هم جوانان ما در جنگ با دشمنان شهید می شوند.

نماینده مردم تهران با اشاره به اینکه دشمن از بمب اتمی نمی ترسد بلکه از روحیه مقاومت، استکبارستیزی و اسلامی مردم ایران می ترسد، گفت: کشورهایی مختلفی مانند پاکستان هم دارای بمب اتمی هستند ولی هیچ گاه مورد آزار و اذیت کشورهای غربی قرار نمی گیرند چراکه بمب اتمی بهانه ای بیش برای نفوذ و ورود به ایران نیست.

حمید رسایی مدیر مسئول هفته نامه 9 دی در پایان تاکید داشت به مردم این هشدار را می دهم فتنه ای اکبر برای تخریب ولایت فقیه در راه است.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *