نجات از اعدام داعش بخاطر موی زیر بغل !

اعدام داعش احمد یوسف پسر بچه ایزدی که به عنوان سرباز آینده داعش مشغول تعلیم تحت آموزش های این گروه تروریستی بود توانست فرار کند و پرده از راز نجاتش از اعدام بردارد. به گزارش از دیلی میل احمد یوسف پسر

اعدام داعش

احمد یوسف پسر بچه ایزدی که به عنوان سرباز آینده داعش مشغول تعلیم تحت آموزش های این گروه تروریستی بود توانست فرار کند و پرده از راز نجاتش از اعدام بردارد.

داعش , daesh

به گزارش از دیلی میل احمد یوسف پسر بچه ایزدی که به اجبار عضو گروه تروریستی داعش شده بود گفت زندگی وی به دلیل نداشتن موی زیر بغل در امان ماند.

زمانی که سال گذشته گروه تروریستی داعش به روستای عراقی “کوچو” یورش برد و حدود 800 زن، مرد و کودک را قتل عام کرد, احمد یوسف تنها 10 سال داشت. به گفته وی، گروه تروریستی داعش جوانان ایزدی را به صف کرد و از آنها خواست دستان خود را بالا ببرند. به عقیده تروریستهای داعش  جوانانی که موی زیر بغل نداشتند برای کشته شدن کوچک بودند؛ اما آنهایی که موی زیر بغل داشتند، به ضرب گلوله داعشی ها کشته می شدند.

افراد جوانتر برای تبدیل شدن به قاتلان حرفه ای در این گروه تروریستی، به اردوگاه های آموزشی منتقل شدند. احمد یوسف گفت: دو خواهر جوان من نیز زنده ماندند؛ زیرا داعش می خواست از آنها به عنوان برده جنسی استفاده کند.

گروه تروریستی داعش به ما شیوه استفاده از اسلحه و نحوه پرتاب نارنجک را آموزش داد.

کشتن و اعدام افراد بی گناه نزد داعش محدود به سن خاصی نیست.

عناصر گروه تروریستی داعش بر افکار کودکان و نوجوانان نفوذ دارند و آنها را از سنین پایین برای ارتکاب جنایات بزرگ آماده می کنند.

گروه تروریستی داعش کودکان و نوجوانان را از سنین پایین تحت آموزش های مختلف قرار می دهند و از نظر روحی و روانی بسیار بر روی آنان کار می کنند.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

 • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
 • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

۱ دیدگاه

 1. رضا در ۲۶ آذر ۱۳۹۴:

  هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
  هههههههههههههههههههههههههههههه
  هههههههههههههههه
  شانس آورده که
  ههههه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *