عکس از پرنده انتحاری داعش !

گروه تروریستی داعش در جدیدترین اقدامات تروریستی اش از پرندگان انتحاری که به انها بمب آویزان شده است به عنوان روشی جدید برای مقابله با هواپیماها استفاده می کند.

پرنده انتحاری داعش

گروه تروریستی داعش در جدیدترین اقدامات تروریستی اش از پرندگان انتحاری که بر پشت آنها بمب قرار دارد به عنوان روشی جدید برای مقابله با هواپیماها استفاده می کند.

daesh , داعش


بر اساس این گزارش یکی از حساب های رسمی هواداران داعش در تلگرام، این تصمیم داعش را تحت عنوان «راهکار جدید برای سرنگون کردن جنگنده‌ها» تشریح کرد.

به نوشته سایت آمریکایی ووکاتیو، این طرح داعش برای حمله به جنگنده ها، ممکن است در ابتدا ساده‌لوحانه به نظر برسد، اما با بررسی در جزئیات آن، مشخص می شود که طرحی قابل اجرا و نگران‌کننده است، به ویژه آن که در این طرح به انواعی از پرندگان و مواد منفجره اشاره شده که انتقال آن به مناطق تحت اشغال داعش سخت نیست.

خلاصه این طرح عبارت است از نصب کمربندهای انفجاری کوچک و قابل حمل بر روی پرندگانی که در 6 مرحله برای هجوم به هواپیماهای جنگی آموزش دیده و به یک «انتحاری» تمام عیار تبدیل شده اند.

مبتکر این طرح، برای استفاده در کمربندهای انفجاری پرندگان، مواد منفجره ای از نوع “یوریا” را پیشنهاد داده است؛ همان که داعش در منفجر کردن ایرباس 321 روسی بر فراز سینای مصر به کار گرفت.

به ادعای صاحب این طرح، بررسی های کافی برای اجرایی کردن آن انجام شده و برای این کار دو نوع پرنده شاهین و عقاب خالدار انتخاب شده اند.

داعش پیش از این نیز از حیوانات برای انفجارهای انتحاری استفاده کرده است.

مجله شمالگردی

0