ماجرای دو دختر فراری که قصد فریب ماموران نیروی انتظامی را داشتند !

دو دختر فراری اصفهانی که به تهران سفر و قصد فریب ماموران نیروی انتظامی را داشتند با هوشیاری و دخالت ماموران به خانه برگشتند.

دو دختر فراری اصفهانی

حوادث : دو دختر فراری اصفهانی که به تهران سفر و قصد فریب ماموران نیروی انتظامی را داشتند با هوشیاری و دخالت ماموران به خانه برگشتند.

dokhtar farari

بر اساس این گزارش بعداز ظهر دوم آذرماه دو دختر جوان به نام های “مریم” و “فریبا” در حالیکه مظطرب و نگران به نظر می رسیدند به کلانتری 208ترمینال جنوب مراجعه کردند و به ماموران اظهار داشتند توسط راننده یک دستگاه سواری 206 ربوده شده اند و با داد و فریادی که به راه انداختند متهم آن ها را در ترمینال جنوب پیاده نموده و متواری شده است.

به دنبال اظهارات این دو دختر جوان ماموران ضمن بررسی موضوع دریافتند خبری تحت عنوان آدم ربایی و ربایش دو دختر جوان به پلیس 110 اطلاع داده نشده است و این دو دختر با این ترفند قصد فریب ماموران را دارند.

در ادامه “مریم” و “فریبا” به دایره اجتماعی کلانتری هدایت و تحقیق و بررسی موضوع از آن ها صورت گرفت.

در خلال تحقیقات پلیسی و اقدامات کارشناسانه آن دو نفر اعتراف کردند که با هم همکلاسی ، متولد 78 و هر دو ساکن اصفهان هستند و صبح امروز درحالیکه منزل را به بهانه مدرسه ترک کردند به باشگاه ورزشی رفته که از آنجا اصفهان را به مقصد تهران ترک و پس از مراجعه به تهران تصمیم گرفتند به کرج رهسپار شوند.

در ادامه مشخص شد “فریبا” با دو پسر جوان به نام های “وحید” و “محمدرضا” از طریق تلگرام با آنها آشنا شده و با آن دو در شهرستان کرج قرار ملاقات می گذارند اما بعد از اینکه به تهران مراجعه می کنند در طول مسیر پشیمان می شوند و از آنجا که ترس از تنبیه توسط خانواده همه وجودشان را گرفته بود موبایل و ساک مسافرتیشان را در سرویس بهداشتی رها نموده و به کلانتری مراجعه می کنند.

بعد از مشخص شدن موضوع, دو دختر فریب خورده در کمال آرامش با همکاری مشاور کلانتری ترمینال جنوب به آغوش خانواده برگشتند.

مجله شمالگردی / باشگاه خبرنگاران

0