درمان تروریست های داعش را اسراییل بر عهده دارد !

به گزارش بخش خبر و به نقل از ابنا اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است مبنی بر درمان تروریست های مجروح داعش توسط اسراییل در سرزمین های اشغال شده ..

همکاری داعش با اسراییل

به گزارش بخش خبر و به نقل از ابنا اخیرا فیلمی در فضای مجازی منتشر شده است مبنی بر درمان تروریست های مجروح داعش توسط اسراییل در سرزمین های اشغال شده.

داعش daesh

بر اساس این گزارش : گروهی از کماندوهای اسرائیلی از مرز بلندی‌های جولان وارد خاک سوریه شده و تروریستهای مجروح را به داخل بخش آشغالی جولان انتقال می‌دهند.

رسانه‌ های انگلیسی ویدیویی منتشر کرده‌اند که سربازان اسرائیلی را در حال مداوای تعدادی تروریست‌ تکفیری در بلندی‌های جولان نشان می‌دهد.

نشریه اینترنتی دیلی میل روز سه‌شنبه این فیلم را منتشر کرد.

داعش اسراییل

در این فیلم دیده می‌شود که گروهی از کماندوهای اسرائیلی از مرز بلندی‌های جولان وارد خاک سوریه می‌شوند و تروریستهای مجروح داعش را به داخل بخش اشغالی جولان انتقال می‌دهند و پس از انجام درمان‌های اولیه، او را به داخل آمبولانس منتقل می‌کنند.

رژیم اسرائیل در سه سال گذشته بیش از ۲ هزار تروریست تکفیری را نجات داده است که هزینۀ آن برای تل آویو حدود ۱۳ میلیون دلار بوده است.

داعش درمان اسراییل

دمشق می‌گوید اسرائیل, غرب و هم‌پیمانان منطقه‌ای آن‌ها به گروه‌های تروریستی تکفیری در سوریه کمک می‌کنند.

این در حالی است که ارتش سوریه همواره مقادیر زیادی تسلیحات ساخت اسرائیل و تجهیزات پیشرفتۀ نظامی از تروریست‌ها ضبط کرده‌ است.

رژیم اسرائیل در جنگ شش روزه سال ۱۹۶۷ بخش‌های از بلندی‌ها جولان, کرانه باختری و نوار غزه را اشغال کرد و به سرزمین های اشغالی خود افزود.

مجله شمالگردی

 

0