اعتراض مسافران هواپیمایی کاسپین نجف به تهران و درخواست خسارت

مسافران زائر هواپیمایی کاسپین ” شماره 7911 ” در اعتراض به تاخیر 9 ساعته پروار نجف به تهران و بی احترامی به مسافران حاضر به پیاده شدن از هواپیما نیستند.

اعتراض مسافران هواپیمایی کاسپین

مسافران زائر هواپیمایی کاسپین ” شماره 7911 ” در اعتراض به تاخیر 9 ساعته پروار نجف به تهران و بی احترامی به مسافران حاضر به پیاده شدن از هواپیما نیستند.

zaer karbala , زائر کربلا

یکی از مسافران پرواز شماره ۷۹۱۱ هواپیمایی کاسپین با ارسال تصاویری از معطلی ۹ ساعته مسافران در فرودگاه نجف و همچنین فیلمی از اقدام اعتراضی مسافران بعد از رسیدن به فرودگاه امام (ره) تهران، اظهار کرد: قرار بود ساعت ۲۳ دیشب پرواز نجف – تهران کاسپین به شماره ۷۹۱۱ انجام شود اما با حدود ۹ ساعت تاخیر ۷:۳۰ امروز فرودگاه نجف را به مقصد تهران ترک کرد.

eteraz , اعتراض

وی با بیان اینکه از ساعت ۲۳ دیشب تا ساعت ۷:۳۰ صبح امروز هیچ خدماتی به زائران در فرودگاه نجف ارائه نشد افزود: در این مدت نه از مسافران پذیرایی به عمل آمد نه اینکه مسئولان هواپیمایی کاسپین حاضر به پاسخگویی بودند.

وی با بیان اینکه حدود یک ساعت است که هواپیما در فرودگاه امام خمینی به زمین نشسته است بیان کرد: مسافران این پرواز حاضر به پیاده شدن از هواپیما نیستند و خواستار دریافت خسارت تاخیر ۹ ساعته هستند.

این مسافر معترض مدعی شد بدون هیچ امکاناتی در سرمای فرودگاه نجف , شب گذشته را بر روی زمین خوابیده اند.

مجله شمالگردی / مشرق

0