عکس احمدی نژاد بر روی پیراهن سربازان زن اسرائیلی !

اخیرا تصویری از سربازان زن اسرائیلی در حالیکه تصاویر دکتر محمود احمدی نژاد بر روی آن نقش بسته منتشر شده است که جنجال هایی آفرید.

تصویر احمدی نژاد بر روی پیراهن زنان اسرائیل

اخبار داغ : اخیرا تصویری از سربازان زن اسرائیلی در حالیکه تصاویر دکتر محمود احمدی نژاد بر روی آن نقش بسته منتشر شده است که جنجال هایی آفرید.

ax ahmadinejaz zanan israil

انتشار تصویر بالا لزوما به معنای تایید نیست.

بر اساس این گزارش تصاویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که ادعا می‌کند زنان نظامی رژیم صهیونیستی پیراهن‌هایی با عکس محمود احمدی‌نژاد, رئیس جمهور سابق کشور پوشیده‌اند با این عنوان که : دختران جوان در یونیفورم ارتش اسرائیل تی‌شرت‌ هایی با عکس محمود احمدی نژاد پوشیدند تا نشان دهند هر چند دو دولت دشمن دیرینه باشند اما مردم معمولی کشورها می‌توانند با چنین حرکاتی روابط کشورها را سامان دهند.

گفتنی است گرچه اکثریت مردم اسرائیل به خون ایرانیان تشنه هستند و بعضا این حرکت های به اصطلاح صلح جویانه از روی ترس و .. برای فریب افکار عموم  می باشد, ایرانیان خود را دشمن مردم این رژیم جعلی نمی دانند بلکه دشمن قسم خورده ی دولت اشغالگر صهیونیست می باشند و با تصاحب و اشغال فلسطین مخالفند و تا روزی که مهاجران سرزمین های اشغالی به سرزمین های خود برنگشته اند و فلسطین را رها نکردند این دشمنی و مبارزه علیه این رژیم ادامه خواهد داشت . . .

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

۱ دیدگاه

  1. رضا در ۱۱ آذر ۱۳۹۴:

    دیدن ایران داره منطقه رو دست میگیره
    دیدن ایران داره قدرت منطقه میشه
    اینکارهارو میکنن که مثلا ما دوست شماییم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *