کوهی در عسلویه بوشهر ایران که ایدز را درمان می کند !

محققان و متخصصان بریتانیایی مدعی شدند کوهی در ایران که وجود دارد که میشود در آن ایدز را درمان کرد.

درمان ایدز در کوه عسلویه بوشهر

اخبار : محققان و متخصصان بریتانیایی با عنوان وجود کوهی در ایران که میشود در ان ایدز را درمان کرد از سازمان ملل درخواست کردند تا با دخالت هایش نام این کوه را به کوه ضدایدز تغییر دهد.

darman idz , eidz , ایدز

این کوه که به عنوان بهشت ​​شناخته شده می شود از توابع عسلویه در استان بوشهر و در نیمه راه از کنگان بندر به فیروز آباد است.

قله کوه به خورشید بسیار نزدیک است و در بالاترین ارتفاع در نزدیکی خط استوا است و خاصیت مغناطیسی قوی موجود در این کوه در جهان معروف است.

پزشكان متخصص بریتانیایی در شهر لندن اخیرا در مقاله ای در روزنامه تایمز ضمن برشمردن این خاصیت از سازمان ملل درخواست کرده‌اند نام این كوه را به کوه ضد ایدز تغییر دهند.

از جمله خواص خارق العاده ی این کوه کمک به درمان مبتلایان به ایدز است, به خاطر نزدیکی این کوه به خورشید امکان رشد و نمو ویروس های بیماری زا از جمله ویروس HIV صفر است.

درمان ایدز , ایدز , idz

 

دکتر Tim Hopkins رییس موسسه فوق و دارنده مدرک فوق تخصص در رشته ی ایمونولوژی و ویروس شناسی درخواست ایجاد شهرک‌های درمانی برای مبتلایان به ایدز در این منطقه داشته است.

وی معتقد است که بیماران مبتلا به ایدز اگر حداکثر تا 18 ماه در این کوه اسکان یابند, ایدز درمان خواهد شد و هیچ اثری از این بیماری در بدنشان نخواهد ماند.

نعمت دیگری از جانب خداوند رحمان در کشور عزیزمان . . .

مجله شمالگردی

0