باند مخوف کرمانی توسط سربازان گمنام امام زمان عج دستگیر شد

دادخدا سالاری , مقام ارشد قضائی استان کرمان در خبری اعلام داشت تمام اعضای این باند توسط سربازان گمنام امام زمان شناسایی و دستگیر شدند.

دستگیری باند مخوف در کرمان توسط سربازان گمنام امام زمان عج

اخبار داغ : دادخدا سالاری , مقام ارشد قضائی استان کرمان در خبری اعلام داشت تمام اعضای این باند توسط سربازان گمنام امام زمان شناسایی و دستگیر شدند.

اخبار داغ , خبر داغ , سربازان گمنام امام زمان عج

وی عنوان داشت : به دنبال اقدام تهدید آمیز و به آتش کشیدن خودروی یکی از پزشکان متخصص کرمان در دو مرحله مجزا و همچنین تصمیم به قتل نامبرده از طریق ایراد صدمه شدید بصورت ایجاد تصادف عمدی، پرونده بصورت ویژه در دستور کار این دادستانی قرار گرفت.

وی ادامه داد: ضاربان با برنامه ریزی قبلی با یک دستگاه ماشین فاقد پلاک با سرعت بالا و به قصد قتل ایشان را زیر گرفته و متواری شده بودند که خوشبختانه مضروب در این حادثه از مرگ نجات پیدا می کند.

سالاری گفت:با توجه به دلهره به وجود آمده در جامعه پزشکی، مقابله و برخورد با مجرمین در دستور کار دستگاه قضائی قرار گرفت و پیگیری این پرونده به اداره کل اطلاعات کرمان واگذار و پس از جمع آوری اطلاعات، متهمین شناسایی و طی یک عملیات گسترده 5 نفر از متهمین در سه خانه امن و مجهز دستگیر شدند.

وی ادامه داد همچنین در این عملیات 15 دستگاه خودرو و میلیاردها ریال اموال مسروقه از اماکن مورد استفاده متهمین کشف و توقیف گردید.

دادستان مرکز استان اعلام کرد: در رصد اطلاعاتی و تحقیقات مامورین وزارت اطلاعات مشخص گردید که متهمین دستگیر شده علاوه بر موارد مذکور اقدامات مجرمانه ای از قبیل آدم ربایی به قصد انتقام ، تهدید و ایراد ضرب و جرح، گروگانگیری و قتل، جعل و استفاده از سند مجعول، جعل عنوان مامورین نظامی و انتظامی و مامورین دولتی و حمل و نگهداری سلاح جنگی غیرمجاز و افشانه های غیرمجاز و بیسیم های نظامی نیز مرتکب گردیده اند.

وی در پایان گفت خوشبختانه سربازان گمنان امام زمان عج بیش از پیش هوشیار و آماده مقابله با هر نوع خرابکاری و جریانات ضد امنیتی هستند.

مجله شمالگردی

0