رفتار غیراخلاقی میلاد کی مرام با بازیگر جوان !

میلاد کی مرام بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون که این روزها برای ساخت فیلم امکان مینا جلوی دوربین می رود دست به کار غیراخلاقی زد که موجب تعجب همگان شد.

جزییات رفتار غیراخلاقی میلاد کی مرام

اخبار داغ : میلاد کی مرام بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون که این روزها برای ساخت فیلم امکان مینا جلوی دوربین می رود دست به کار غیراخلاقی زد که موجب تعجب همگان شد.

بر اساس تازه ترین اخبار از سینما تلویزیون میلاد کی مرام که   در این فیلم نقش کوتاهى به عهده دارد و طبق قرار باید در دو سکانس بازى مى کرد, اولین سکانس بدون مشکل فیلمبردارى شد اما دومین سکانس که در آن کى مرام باید با یک بازیگر نه چندان شناخته شده درگیر مى شد مشکلاتى براى عوامل فیلم به وجود آورد.

میلاد کی مرام

 میلاد کى مرام پیش از فیلمبردارى این سکانس اعلام مى کند حاضر نیست از یک بازیگر ناشناخته فحش و کتک بخورد و این سکانس را بازى نمى کند.

تلاش هاى کارگردان و دیگر عوامل نتیجه نمى دهد و این سکانس فیلمبردارى نمى شود, حال کارگردان یا باید این سکانس ها را با یک بازیگر دیگر مى گرفت اما این کارگردان تصمیم جالبى گرفت و اعلام کرد همان یک سکانس فیلمبردارى شده را در فیلم قرار مى دهد و مسئولیت ناقص ماندن نقش به عهده کى مرام است.

باید تا زمان نمایش فیلم منتظر ماند و دید آیا کارگردان بر سر حرفش خواهد ماند یا به طور کلى بازى این بازیگر را از فیلم خذف مى کند.

پیش از این و قبل از انقلاب نیز بازیگران مطرح و قهرمانان فیلم هاى آن زمان حاضر به کتک خوردن از بازیگران ناشناخته و سیاهى لشکرها نبودند.

بهتر است بازیگران قبل از اینکه به دنبال حرفه ای شدن در کار و حرفه شان باشند کمی در اخلاق حرفه را تمرین کنند.

مجله شمالگردی / روزنامه سینما

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *