حمله ارازل اوباش قمه دار به پایگاه میراث فرهنگی تالش

حسن کاظمی , رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری تالش گفت : تعدادی ارازل و اوباش با قمه به پایگاه میراث فرهنگی حمله کردند که ..

حمله ارازل و اوباش به پایگاه میراث فرهنگی تالش

اخبار گیلان : حسن کاظمی , رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری تالش گفت : تعدادی ارازل و اوباش با قمه به پایگاه میراث فرهنگی ما در آق اولر تالش حمله کردند و یکی از از کارمندان نیز در این حادثه زخمی شد.

بر اساس این خبر رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری تالش، گفت: چهار تا پنج نفر با قمه و قداره به پایگاه میراث فرهنگی «آق اولر» تالش حمله کردند که طی آن یکی از همکاران این مرکز زخمی شد.

خبرهای موثق از حمله به پایگاه میراث فرهنگی «اق اولر» در تالش حکایت می کند، حمله ای که تاکنون از جزئیات آن گزارش دقیقی منتشر نشده است.

حسن کاظمی رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تالش در گفتگویی در مورد حمله به پایگاه میراث فرهنگی «آق اولر» تالش، اظهار کرد: پنجشنبه هفته گذشته چهار تا پنج نفر با قمه و قداره به پایگاه میراث فرهنگی «آق اولر» تالش حمله کردند که طی آن یکی از همکاران این مرکز زخمی شد.

وی افزود: در پی این حمله بخشی از وسایل پایگاه میراث فرهنگی «آق اولر» تخریب شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری تالش ادامه داد: چون متهمان اصلی در این رابطه دستگیر نشده اند نمی توانیم اطلاعات کاملی را در مورد حمله به این پایگاه میراث فرهنگی تالش ارائه دهیم.

تحقیقات بر روی پرونده ادامه دارد و به گفته وی در روزهای آتی جزئیات بیشتری از این حادثه را شرح خواهیم داد . . .

شمالگردی / کاسپین

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *