قتل دختر جوان نوشهری کار مرد شیشه ای بود که با هم در ارتباط بودند !

چندروز پیش خبری با عنوان قتل دختر جوان در جنگل های نوشهر تیتر یک رسانه ها شده بود که حال با گذشت چند روز از وقوع حادثه, ماموران راز این پرونده را کشف کردند.

جزئیات قتل دختر جوان نوشهری

اخبار مازندران : چندروز پیش خبری با عنوان قتل دختر جوان در جنگل های نوشهر تیتر یک رسانه ها شده بود که حال با گذشت تنها چند روز از وقوع حادثه, ماموران راز این پرونده را کشف کرده اند.

قتل نوشهر , قتل دختر نوشهر , قتل دختر جوان نوشهر

گزارش اولیه نشان می‌داد که جسد متعلق به زنی جوان بین ۲۰ تا ۲۵ ساله است, در همین حال شواهد اولیه از بدن مقتول نیز حاکی از آن بود که این جسد مدت زیادی در آب بوده‌است.

کارآگاهان این موضوع را با توجه به بارش ممتد روزهای قبل از کشف جسد در تحقیقات خود لحاظ کردند.

همچنین براساس نظریه اولیه پزشکی قانونی علت مرگ با توجه به کبودی صورت و چشم‌ها خفگی تشخیص داده‌شد, با این حال بریدگی در ناحیه شکم مقتول نیز مد نظر کارآگاهان پلیس نوشهر بود.

با این اطلاعات نخستین اقدام کارآگاهان شناسایی و پیدا کردن هویت مقتول بود. اما در همین حال عکس‌هایی که از صحنه کشف جسد توسط رهگذران گرفته شده بود در شبکه‌های اجتماعی دست به شد,

ghatl dokhtar noshahr

هنوز یک روز از کشف جسد سپری نشده بود که روایتی از این ماجرا در گروه‌های مختلف شبکه های مجازی زبان به زبان نقل می‌شد.

با این حال کارآگاهان پلیس توانستند به سرعت شناسایی مقتول را به نتیجه برسانند و با توجه به گزارش‌هایی که از غیبت یک و گمشدن یک زن به آن‌ها داده شده بود دریافتند که این زن ” شهین ” نام داشته و ساکن نوشهر بوده‌است.

کارآگاهان با شناسایی مقتول به تحقیق درباره آخرین گزارش‌ها از زمانی که او دیده شده پرداختند.برهمین اساس پلیس در گام بعدی تحقیق دریافت که «شهین» پیشتر از همسرش جدا شده بود و از مدتی قبل با مردی دیگر آشنا شده بود.

با این اطلاعات کارآگاهان ضمن بررسی فرضیه‌های احتمالی تعقیب مردی که «شهین» با او درارتباط بوده را در دستور کار قرار دادند و موفق شدند این مرد را دستگیر کنند.

در بازجویی‌های فنی پلیسی متهم به قتل دختر ۲۵ ساله اعتراف کرد و علت و انگیزه خود را از این اقدام شوم و بی‌رحمانه اختلافات شخصی با مقتول برشمرد.سرهنگ صلاحی رئیس پلیس نوشهر درباره این خبر گفت: متهم که اعتیاد به مصرف شیشه دارد، سه شنبه شب با انتقال قربانی به جاده روستایی با ۱۵ ضربه چاقو دختر جوان را به قتل رسانده و سپس به وسیله خودروی شخصی‌اش از محل فرار می‌کند که توسط پلیس دستگیر می‌شود.

گفتنی است در مورد خبر بالا باز هم شایعاتی دست به دست می چرخید, لذا پیشنهاد می کنیم تا اطلاع از تایید اخبار از سوی رسانه های رسمی و با سابقه, هر خبری را که می شنوید باور نکنید.

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *