کارت سوخت از آذرماه دیگر اعتبار نخواهد داشت !

بیژن حاج محمد رضا در خبری اعلام کرد با توجه به تک نرخی شدن قیمت سوخت دیگر نیازی به کارت سوخت نیست و این کارت ها از آذر اعتبار نخواهد داشت.

اعتبار کارت سوخت

اخبار : بیژن حاج محمد رضا در خبری اعلام کرد با توجه به تک نرخی شدن قیمت سوخت دیگر نیازی به کارت سوخت نیست و این کارت ها از آذر اعتبار نخواهد داشت.

بیژن حاج محمدرضا رییس انجمن جایگاه داران سوخت با اشاره به از رده خارج شدن کارت های سوخت تا پایان آبان ماه سال جاری،اظهار داشت: کارت های سوخت که در سال ۸۶ برای سهمیه بندی بنزین صادر شده بود،قرار بود تنها برای ۶ ماه قابل استفاده باشد،اما ۹ سال از رده خارج شدن این کارت ها طول کشید.

وی افزود: با توجه به تک نرخی شدن قیمت بنزین و مساله ساز شدن این کارت ها برای جایگاه داران دولت تصمیم گرفت تا این کارت ها را از رده خارج کند، به همین دلیل این کارت ها از اول آذرماه دیگر قابل استفاده نیستند.

حاج محمدرضا تصریح کرد:سوخت گیری با کارتهای سوخت به طور متوسط ۲۶ دقیقه طول می کشد در حالی که متوسط سوخت گیری باید بین ۷ تا ۱۲ دقیقه باشد.

رییس انجمن جایگاه داران بنزین در پاسخ به شایعه دو نرخی شدن بنزین در سال آینده،خاطرنشان کرد:به طور قطع بنزین دو نرخی مطرح نیست،زیرا قیمت بنزین به قیمت های فوب خلیح فارس نزدیک شده است.

وی در پایان گفت همانطور که آقای روحانی و دولت اصلاحات قول داده بودند, افزایش قیمت بنزین با شیب ملایمی انجام میشود.

انتظار ها و شواهد حاکی از آن است قیمت بنزین تا رسیدن به قیمت های فوب خلیج فارس که با توجه به کاهش قیمت نفت در حال حاضر 1800 تومان است خواهد رسید.

مجله شمالگردی / خبرآنلاین

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *