خودکشی نوچوان 14 ساله در رستم کلای مازندران بخاطر نداشتن پول مدرسه !

فرشاد نوجوان 14 ساله ای از رستم کلا استان مازندران در اقدامی تامل برانگیز خود را از پنکه سقفی اتاقش دار زد و خودکشی کرد.

جزییات خودکشی در رستم کلا

اخبار مازندران : فرشاد نوجوان 14 ساله ای از رستم کلا استان مازندران در اقدامی تامل برانگیز خود را از پنکه سقفی اتاقش دار زد و خودکشی کرد.

معمایی که اینک عنوان یک خودکشی را با خود یدک می‌کشد در حالی در رستم‌کلا در استان مازندران رقم خورده که تنها ۱۳ روز قبل‌تر “هاوری” ۱۱ ساله نیز در “اشنویه” آذربایجان غربی دست به خودکشی زد.

فرشاد روز یک‌شنبه ۱۷ آبان‌ماه در حالی دست به خودکشی زده‌است که ظهر بعد از بازگشت از مدرسه بدون هیچ نشانه غیرمعمولی ناهارش را صرف کرد و سپس به اتاق خود رفت, اما حدود ساعت ۴ تا ۴ و ۳۰ دقیقه وقتی غیبت او مشکوک به نظر رسید خانواده‌اش او را به حالت حلق‌آویز در اتاق یافتند.

شنیده‌ها از یکی از همسایگان خانواده این دانش‌آموز حکایت از آن دارد که خانواده فرشاد خانواده سرشناس و دارای وضعیت مالی خوبی در منطقه هستند.

این در حالی است که وقتی “هاوری” دست به خودکشی زد بحث‌هایی درباره درخواست مدرسه مبنی بر پرداخت پول از خانواده‌ها مطرح بود و گفته می‌شد که “هاوری” به دلیل آنکه مبادا جلوی سایر دانش‌آموزان سرشکسته شود دست به خودکشی زده‌ است.

با این حال شنیده‌ها از “رستم‌کلا” حاکی از آن است که نوشته‌ای از “فرشاد” به دست آمده‌است اما هنوز هیچ‌کس از متن این نوشته خبر ندارد.

گویا خانواده “فرشاد” وقتی او را حلق‌آویز یافته‌اند نوشته‌ای را در دستش یافته‌اند, “رستم‌کلا” در نیمه نخست سال نیز یک خودکشی دیگر در خاطر دارد.

زنی که فیش تلفن خانه‌اشان رقم زیادی داشته و شوهرش از این بابت معترض و مشکوک شده‌ بود و می‌خواست از مخابرات ریزمکالمات را بگیرد جلوی اداره مشترکان با قرص برنج به زندگی خود پایان داد.

گفتنی است برخی زمزمه ها با رد مشکل مالی توطئه تجاوز به این نوجوان را مطرح میکنند, همچنان تحقیقات برای پیدا کردن دلیل اصلی فرشاد از این اقدام ادامه دارد ..

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *