استخدام های جنجالی خانم ابتکار , رئیس سازمان محیط زیست !

از ابتدای دولت همواره خانم ابتکار با انتقاداتی روبرو بوده اند, اما اینبار خبر استخدامی های غیرقانونی سازمان حفاظت محیط زیست بر این انتقادها افزود.

جزئیات استخدام های خانم ابتکار

اخبار : از ابتدای دولت همواره خانم ابتکار با انتقاداتی روبرو بوده اند که بیشتر این انتقادها در زمینه ی سوء مدیریت ایشان بوده و در ادامه داد کارکنان نیز نسبت به وضعیت معشیتی و رفاهی درآمد, اما اینبار خبر استخدامی های غیرقانونی سازمان حفاظت محیط زیست بر این انتقادها افزود.

تصویر زیر مربوط به سیستم سازمان محیط زیست می باشد که نشان دهنده استخدام افراد می باشد.

استخدام , ابتکار , استخدام محیط زیست

به گزارش خزر، از ابتدای دولت یازدهم تاکنون همواره انتقاداتی نسبت به عملکرد معصومه ابتکار در مقام ریاست سازمان محیط زیست وجود داشته است که این انتقادات بیشتر در زمینه سوء مدیریت ابتکار در زمینه مسائل زیست محیطی بود تا اینکه کارکنان سازمان هم بالاخره صدایشان درآمد و نسبت به وضعیت معیشتی و رفاهی خود معترض شدند.

در این تجمع که در مقابل در سازمان محیط زیست برگزار شد، موضوعاتی از جمله وضعیت معیشتی کارکنان, تبعیض در میان مدیران و کارکنان و اقدامات غیر قانونی مسئولان سازمان مورد اعتراض کارمندان قرار گرفت, یکی از موضوعاتی که در این تجمع به آن اشاره شد استخدام‌های غیرقانونی این سازمان بود در شرایطی که سایر کارکنان هنوز افزایش حقوق‌های خود را دریافت نکرده‌اند, این موضوع از سوی معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست تکذیب شد, اما کارکنان معترض در نامه‌ای که به کمیسیون اصل ۹۰ ارسال کردند این اسامی را اعلام کرده‌اند تا از سوی مراجع ذیصلاح مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.

نکته قابل تأمل در این اسامی شباهت میان نام خانوادگی برخی کارکنان سازمان محیط زیست و افرادی است که در دوره ریاست ابتکار به استخدام سازمان محیط زیست درآمده‌اند.

برخی از این اسامی عبارت است از :

سارا تنها لیسانس کشاورزی گرایش آب و خاک (فرزند مهرگان معاون امور اداری سازمان)

سهند دبیری لیسانس منابع طبیعی (فرزند دبیری معاون محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست)

سیامک نبوی فوق دیپلم روابط عمومی (از فرزندان یکی از بازنشستگان)

سیده نرجس خاتون قوامی قمیشلویی لیسانس زیست‌شناسی (فرزند قوامی مشاور ابتکار)

سید رضا احمدیان لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات (فرزند مسئول دفتر تهرانی رئیس مرکز بودجه و تحولات اداری) و ..

با گذشت 37 سال ار انقلاب اسلامی و شعار عدالت اجتماعی اسلامی و ریختن و به شهادت رسیدن آن همه مومن عدالت خواه همچنان قانونی صریح و صحیح برای معضل استخدامی ها مطرح نشده است.

مجله شمالگردی

منبع : فارس / صراط

0