اخبار مازندران

سارق ساروی شناسایی و دستگیر شد !

سرهنگ امام قلی, جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ساری از شناسایی و دستگیری سارق سابقه دار ساروی خبر داد.

دستگیری سارق سابقه دار ساروی

اخبار مازندران : سرهنگ امام قلی, جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ساری از شناسایی و دستگیری سارق سابقه دار ساروی خبر داد.

بر اساس این خبر سرهنگ امام‌قلی دوستدار گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در دو ماه اخیر از مراکز تجاری، دفاتر اسناد رسمی، مطب پزشکان و… در شهر ساری تلاش درباره کشف و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری 13 این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در 29 مهرماه امسال در پی اعلام خبر سرقت از یک دفتر خانه‌های اسناد رسمی در مجتمع تجاری واقع در بلوار خزر ماموران آگاهی کلانتری 13 بلافاصله در محل حاضر با بررسی صحنه سرقت و انجام تحقیقات فنی و پلیسی و انجام تحقیقات تکمیلی موفق به شناسایی سارق به هویت «م ـ الف» 37 ساله که از سارقان سابقه‌دار بوده، شدند.

جانشین فرمانده انتظامی ساری افزود: ماموران کلانتری 13 با بررسی سوابق سارقان سابقه‌دار و استفاده از منابع مخبرین موفق به شناسایی محل اختفاء سارق در باغی شده، با انجام عملیات پلیسی و کمین در محل در اقدامی غافل‌گیرانه متهم را دستگیر و به کلانتری انتقال دادند.

دوستدار گفت: ماموران با انجام بازجویی‌های علمی و فنی و اعتراف متهم موفق به کشف اموال سرقتی از مغازه‌ای در خیابان فرهنگ شدند.

وی بیان داشت: متهم از سارقان سابقه‌دار بوده که با شگرد خاصی اقدام به سرقت از دفتر اسناد رسمی، شرکت‌های خصوصی، مطب پزشکان و مغازه‌های موجود در مجتمع‌های تجاری می‌کرد.

جانشین فرمانده انتظامی ساری ادامه داد: با بررسی محل نگهداری اموال سرقتی 20 دستگاه لپ‌‌تاپ، یک دستگاه پرینتر و چاپ، 15 عدد مانیتور و تجهیزات کامپیوتر، چهار عدد گیتار، 12 دسته کلید برای بازکردن درب‌های ورودی، دوربین عکاسی و… کشف و ضبط شد.

سرهنگ امام قلی در پایان گفت; پرونده برای ارجا به دادسرا در حال تکمیل می باشد …

مجله شمالگردی

0

توجه: قبل از ارسال نظر به نکات زیر توجه کنید :

  • • چنانچه شمالی هستید, لطفا نظرات را به زبان شیرین محلی تان بنویسید.
  • • نظراتی که به صورت فینگلیش نوشته شده باشند, تایید نخواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *