اخبار گیلان

سارق و زورگیر رشت دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان رشت گفت جوان سارق و زورگیر رشت که در آخرین اقدامش به منزل خانمی در بخش خمام به زور وارد شد و اقدام به سرقت کرد دستگیر شد.

شناسایی و دستگیری زورگیر رشت

اخبار گیلان : فرمانده انتظامی شهرستان رشت گفت جوان سارق و زورگیر رشت که در آخرین اقدامش به منزل خانمی در بخش خمام به زور وارد شد و اقدام به سرقت کرد دستگیر شد.

بر اساس این خبر سرهنگ رحیم شعبانی فرمانده انتظامی شهرستان رشت در تشریح این خبر گفت: درپی شکایت خانمی ۳۶ ساله مبنی برسرقت از منزل وی واقع در بخش خمام شهرستان رشت، دستگیری سارق در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

سرهنگ رحیم شعبانی افزود: شاکیه در شکایت خود عنوان داشته سارق با پوشاندن سرو صورت خود، با چاقو وارد منزل شده و پس از تهدید وی، مبلغ ۳۵ میلیون ریال وجه نقد و سه عدد سکه طلا و دوعدد عابربانک به سرقت برده است .

فرمانده انتظامی شهرستان رشت بیان داشت : ماموران انتظامی با تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی این سارق ۲۸ ساله شده و وی را در حین برداشت پول با کارت عابر بانک سرقتی از دستگاه خودپرداز در بخش خمام دستگیر کردند.

رئیس پلیس رشت با اشاره به اعترافات متهم، داشت: سارق دستگیر شده عنوان داشته که تحت تاثیر توهم استعمال مواد مخدر سرقت را مرتکب شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت در پایان با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد، به شهروندان توصیه کرد از نگهداری پول نقد و اشیاء قیمتی در منزل خودداری و رمزکارت عابربانک را برروی کارت خود یادداشت یا حک ننمایند.

نیروی انتظامی وظیمه خود را انجام میدهد اما امیدواریم تدابیر سخت گیرانه تر و مجازاتی برای این مجرمان که تا این حد گستاخ شده اند اندیشیده شود تا دست نیروی انتظامی و مراجع زیربط در برخورد با ارازل بازتر شود.

مجله شمالگردی

0