اخبار گیلان

شهردار شرق گیلان 120 ملیون برای تغییرات منزل امام جمعه پرداخت

خبرها حاکی از آن است که شهردار شرق گیلان (یکی از شهرهای شرق گیلان) 120 ملیون تومان به صورت بلاعوض صرف تغییر دکوراسیون و بازسازی منزل امام جمعه شهر کرده است.

کمک 120 ملیونی شهردار شرق گیلان برای تغییرات منزل امام حمعه

اخبار گیلان : به گزارش بخش خبر و به نقل از پیک دانشجو خبرها حاکی از آن است که شهردار شرق گیلان (یکی از شهرهای شرق گیلان) 120 ملیون تومان به صورت بلاعوض صرف تغییر دکوراسیون و بازسازی منزل امام جمعه شهر کرده است.

بر اساس این گزارش در شهری که با این مبلغ می توان در بهترین نقطه آن یک منزل مناسب تهیه کرد و بسیاری از مردم متدین این شهر با ارقامی بسیار پایین تر از این مبلغ درگیر مشکلات مستاجری و اسباب کشی های پردرد سر هرساله هستند، چرا امام جمعه باید چنین ریخت و پاش هایی را انجام دهد و آیا این با زی طلبگی و تاکیدات مکرر امام راحل در تضاد نیست؟

شهردار محترم که این مبلغ را صرف زیباسازی و تعمیرات منزل امام جمعه قرار داده است, آیا مصوبه شورای شهر را اخذ کرده یا این مبلغ را از شرکت های تابعه و پیمانکاران هزینه نمود؟

امام جمعه محترم در برابر درخواست های احتمالی بعدی از جانب شهردار چه واکنشی خواهد داشت؟ و اصلا چرا شهردار باید این چنین خرجی را برای امام جمعه انجام دهد؟ آیا جناب امام جمعه محترم از تبعات این اتفاق در مردم و مامومین خویش آگاه است؟ و سوالات فراوانی پیرامون این اتفاق ..

امیدواریم روحانیت محترم نسبت به این اتفاقات حساس باشند و اجازه ندهند که اعتماد مردم با چنین اتفاقات ناخوشایندی مورد خدشه واقع گردد.

اما بشنوید نظر حجت الاسلام احمد عبدالله زاده در گفتگویی کوتاه در این خصوص; با اشاره به زی طلبگی روحانیت و طلاب با بیان اینکه جامعه الگو و اسوه خود را در رفتار و عمل روحانیت جستجو می کند گفت: اگر طلبه در رفتارهای خود مراقبت لازم را نداشته باشد و از حدود پاره‏ای هنجارها فراتر رود, جایگاه و منزلت خود را نزد مردم از دست خواهد داد.

مجله شمالگردی

 

0